Anne - Çocuk

Hamile Sütyeni Nasıl Seçilir? Tavsiyeleri

Hamile sütyeni seçme yolu göğsünüzü en iyi toparlayan sütyenin hangi olduğunu araştırmaktan geçiyor. Çok hassas göğüslere sahip değilseniz fakat göğsünüzün büyümesinden dolayı bel ve sırt ağrısı yaşıyorsanız toparlayıcı hamile sütyenlerine bakmalısınız. Hamile sütyeni tavsiyesi arayan kişilere söylenebilecek bir başka şey ise ince askılı sütyenlerden kaçınılması gerekliliğidir. İnce askılı sütyenler göğsü yeteri kadar taşımaz. Bu da omuzlara zarar vermesine yol açar.

Destekli Hamilelik Sütyenlerinin Kullanımı

Destekli sütyenler hamilelik döneminde çok aktif olan kadınlar için tavsiye ediliyor. Fakat göğsü hassas olan kadınların da destekli sütyenler dışındakilere bakması gerekiyor. En iyi hamilelik sütyeni almak isteyen kişiler göğüs hassasiyetini ve sırt, bel ağrılarını göz önüne alarak seçim yapmalıdır.

hamile sütyeni tavsiyesi

Hamile Sütyeninin Farkı Nedir?

Hamile sütyenlerin diğerlerinden en önemli farkı göğüsleri sıkmamasıdır. Bu sütyenler olabildiğince göğsü rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca hamilelik sırasında göğüsler fazlaca büyür bu da deformasyonlara yol açar. Hamile süteyenleri bu deformasyonları en aza indirmektedir. Hamile sütyeni nereden alınır sorusunun cevabı ise iç çamaşırı mağazalarıdır.

Hamile Sütyeni Modelleri

Toparlayıcı hamile sütyeni, destekli hamile sütyeni ve balenli hamile sütyeni sizler için en çok kullanılan hamile sütyeni tavsiyelerini ve modellerini paylaşıyoruz.

Destekli Dikişsiz Hamile Sütyeni
Yumuşak Rahat Gebelik Sütyeni Modeli
Gebelik Sütyeni Tavsiyesi
Hamile Sütyeni Modelleri
En iyi hamile sütyeni tavsiyesi
Hamile Sütyeni Seçimi
Hamile Sütyeni Seçimi
Hamile Sütyeni Seçimi
Hamile Spor Sütyeni

İlgili Konular;

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı