Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv


nesrin111
10-02-09, 15:02
ya o dedektif adam saçlarını boyatmış,güzel olmamış..kır saçlı daha iyiydi

EU3
10-02-09, 15:02
Allah sabırlık versin...güç kuvvet versin..
ne kadar zor :çok üzgünüm:
Okan' da bulacaktır belasını bi yerlerden..çürüsün içerde pislik!

Halikarnas
10-02-09, 15:02
nesrin111
ya o dedektif adam saçlarını boyatmış,güzel olmamış..kır saçlı daha iyiydi

:1shok: ne alaka :uhm: detektifin ya da müge anlının saçından bize ne:mymeka: lütfen konu dışı yazmayalım:teselli:

Juliet
10-02-09, 16:02
* Tanıyorlar mı seni?
Tanıyorlar. Herkes arkamda... Belki onların dualarıyla ayaktayım. Belki onların dualarıyla benim çocuklarımın katili yakalandı. Bilmiyorum kiBaşın sağolsun diyorlar. Beraber ağladık diyorlar, hiç kaçırmadık diyorlar, Allah sana peygamber sabrı versin diyorlar.


ALLAH SABIR VERSİN

crescentmoon
10-02-09, 18:02
Sardunya_Zakkum
kızlar yarın gökhanla röportaj var.....bu hafta gökhanla röportaj devam edecek...bakalım neler anlatacak?
gazetedemi yoksa mügenin programdamı??

EU3
10-02-09, 18:02
crescentmoon
gazetedemi yoksa mügenin programdamı??
programda sanırsama.s

BenLiLa
10-02-09, 21:02
evet yarın gökanla röportaj var...
ayy şok oldum yaa gökanın lafına pişkin pişkin diyorki birde..
belki ben daha çok şey biliyorum diyor.......
pislik...:eek:klava:

bu arada bu eyüp cinayetinide bence çözecekler kızlar..
müge bu programı harika yapıyor istanbul emniyetide arkasındayken eyüp cinayetide çözülür inşallah....
yaa kadıncağızı birde yakmaya kalkmışlar..:1shok:
canmı dayanır..
bu nasıl vahşettir yaaaa......

senağlama

Halikarnas
10-02-09, 21:02
crescentmoon
gazetedemi yoksa mügenin programdamı??

mügenin sabah programında canım

Halikarnas
11-02-09, 06:02
[​IMG]

[​IMG][​IMG]
'Küçükken 4 dakika öldü sonra dirildi'
* Okan çok sessiz bir çocuktu. Evden dışarı çıkmaz, kimseyle konuşmazdı. Duygusaldı, durup dururken ağlardı

* Başkasının anlattığı olayları sanki kendi yaşamış gibi anlatırdı. Kaşı gözü oynardı. Akli dengesi yerinde değildi

* Herkes hayatında bir kere uyuşturucu kullanır, Okan da kullanmıştır. Benden çekinirdi, yanımda sigara bile içmezdi

İlknur'la iki küçük yavrusunun öldürüldüğü günden itibaren emin olduğum tek bir şey vardı o da katilin bizi izlediği... Zanlı Okan, bu konuda beni yanıltmadı. Polise verdiği ilk ifadede, programı hiç kaçırmadan izlediği de yer alıyordu. Üstelik programa abisi Gökhan da yaklaşık 10 gün boyunca konuk olarak katılmış, katile lanet yağdırmış, stüdyoda gözyaşı dökmüştü. Elbette o sırada üst kat komşusunun katil zanlısı olarak erkek kardeşi Okan'ın gözaltına alınacağından habersizdi. Hatta farklı iki kişiden şüpheleniyordu ve bu şüphelerini üstü kapalı olarak da olsa dile getirmekten çekinmemişti. Bu yüzden zanlı olarak erkek kardeşinin tutuklanmasına en fazla şaşıran ve inanmakta güçlük çeken de Gökhan oldu. Evet biz Okan'ı sadece İlknur ve iki çocuğunun katil zanlısı olarak tanıyoruz. Ama gerçekte Okan Ç. kim? Onu bu sürece götüren sebepler neler? Akıllarda kalan soru işaretlerinin cevabı abisi Gökhan'ın onunla ilgili anlattıklarında gizli... Okan, 7 çocuklu, Sinoplu bir ailenin 6. çocuğu... Lise birinci sınıftayken okuldan ayrılıyor. O yıllarda önce futbola merak salıyor. Bu arada birkaç işe girip çıkıyor ama hiçbirinde tutunamıyor. Ardından askere gidiyor. Asker dönüşü sıkıntılı bir süreç başlıyor onun için... Eğitimi tamamlamamış futbolcu olma hayali suya düşmüş bir genç olarak işsizler ordusuna katılıyor. Bir büyüğü olan abisi Gökhan "İstediği zaman ona para veriyorduk" dese de iki aydır dargınlar. Üstelik o da krizin etkisiyle işsiz... Ailenin ekonomik sıkıntısının sınırları Gökhan'ın olay günüyle ilgili anlattıklarından apaçık ortaya çıkıyor... Cinayet gününün sabahı uyanıyor. Cebinde hiç parası yok. Ve yiyecek bir şeyler alması gerek... Ne yapacağını düşünürken, aklına evde bulunan kullanılmamış vitamin hapını iade etmek geliyor. Önce evlerinin yakınında, Gaziosmanpaşa'daki bir eczaneye gidiyor. Eczacı "Bu ilaç Şişli'den alınmış. Ancak parayı oradan iade alabilirsiniz" deyince yürüyerek Gaziosmanpaşa'dan Şişli'ye gidiyor. Bel bağladığı, 'Birkaç gün harçlık ederim' diye bahsettiği ilacın satış fiyatı ise sadece 35 lira...

* * *
* Aile ilişkileriniz nasıldır?
Ne öyle sıkı sıkı, ne de gevşek bir aile değiliz. Annemle babam 40 senelik evliler... 3 ablam, bir abim, 2 erkek kardeşim var. İki ablamla bir abim evli. Diğerleri bekar. Evimizde şiddet görmedik. Mutlu bir çocukluk geçirdik.

* Ailede alkol ya da uyuşturucu bağımlısı olan var mıydı?
Hayır yok. Hayatında herkes bir kere deneme amaçlı uyuşturucu kullanmıştır. Gençlik zamanında....

* Herkes diyerek genellemek doğru değil elbette... Okan kullanır mıydı?
Ben yaptıysam o da bir kereye mahsus kullanmıştır. Belki söylememiştirAma hareketlerinden tavırlarından belli olurdu.

* Okan'ın askerdeyken ruh hali nasıldı?
Ruh hali iyi diyorlardı. Ama çok fazla duygusal olması, ağlaması, zırlaması askerlikte problem yarattı. Biz de ailece onun askerlik yapmasını istediğimizden dolayı, öyle de böyle de bitirdi askerliğini

* Okan'ın ruhsal bir rahatsızlığı olduğunu söylüyorsun. Nereden kapıldın bu fikre...
Okan küçükken, 4 yaşındayken öldü. Kafasının üzerine düştü. Tıbben 4 dakika kadar ölü kaldı, sonra kendine geldi. Kendine geldikten sonra da sürekli kaşı gözü oynamaya başladı.

* Doktor ne dedi?
Onu hastaneye götürmedik. Yakın zamanda götürmeyi düşünüyorduk. Çünkü evden dışarıya çıkmazdı. Devamlı evde dururdu. Konuşmazdı. Bu yeni olmuş bir şey değil, askerden önce de böyleydi. Durumumuz bozuk olduğundan götürmedik.

* Bu kadar nasıl eminsin akli dengesinin yerinde olmadığınaDoktor raporu da yok. Sadece kaşı gözü oynuyor diye mi?
Kaşı gözü oynuyor diye polisler deli diyor da ben niye söyleyemiyorum?

* Sen onların dediği hiçbir şeye inanmıyorsun da bir tek buna mı inanıyorsun? Başka ne hareketleri vardı sana bunu düşündürtecek?
Bir insan durup dururken oturduğu yerde ağlamaz. Ya da insan başka insanlarla konuşur, sohbet eder. Zaten durumu hastaneye götürüldüğünde ortaya çıkacak. Ama ben isterim ki akli dengesi yerinde olsun. Şimdi Okan'a bir olay anlatın. Deyin ki 'Ben geçen hafta denize gittim, gözümün önünde bir kız boğuldu, 10-15 kere inip çıktı, kimse kurtarmadı, sonra da öldü.' İki üç gün sonra onunla bir sohbet esnasında muhakkak söyler bunu.

* Kendi yaşamış gibi mi anlatır olayı?
Evet, kendi yaşamış gibi anlatır. Ben zaten ayrı yaşıyordum. Sürekli bir arada değildik. Bu nedenle de benim dikkatimi çeken en belirgin şeyler bunlardı. Yapmadığı bir olayı kendisi yapmış gibi çok rahat bir şekilde anlatırdı.

* Kavgalara karışır mıydı?
Kendi halinde bir insan o. Dövüş etmeyi bilmez. Ayrıca o kadar güçlü bir çocuk değil. Küçükken evde kendi kendimize güreş yapardık. Onu da buradan biliyorum.
MÜGE ANLI


TAKVİM

Halikarnas
11-02-09, 06:02
[​IMG]

Annem 'Yapmışsa çıkmasına izin vermesinler' diyor...* Annen olayı duyunca nasıl bir tepki verdi?
Annem 'Eğer yapmışsa içerden çıkması için izin vermesinler' diyor. Babam da aynı şekilde... Ama ben yapmadığını düşünüyorum. Bizim ailede şöyledir, birisi bir suç işlemişse o suç cezasız kalmamalı diye düşünürüz.

* Abinin de adli bir sorunu var diye duydum. Sanırım cezaevinde şu anda...
Evet ama çıkmak üzere

* O dava nedir? Sanırım zimmetine para geçirmek suçundan...
Ondan dolayı değil. Kendisi bankada müdür yardımcısı olduğundan dolayı, bankada biri zimmetine para geçiriyor. Bu da müdür yardımcısı olduğundan dolayı nasıl görmedin diyerek içeri aldılar. Parça parça girdi. Çok az kaldı cezası.Yarın:
* Filistinli çocuklar için gözyaşı döker, şiir yazardı.
* Sürekli Allah'a dua ederdi.TAKVİM

Halikarnas
11-02-09, 07:02
küçükken kafaya darbe alan kişilerin beyin lob u arızalanıyor ve anti sosyal kişilik bozukluğu oluşuyor...özellikle de ön tarafa ve özellikle de ön sağ tarafa alınan darbelerden çok kötü kişilkler meydana geliyor...

psikoloji ilgi alanımdadır ve bu konuda bilimsel kaynaklı çok araştırmalar yaptım...

kafasına darbe alan çocuklar çok dikkatli takip edilmeli özellikle de ergenlik dönemin de psikiyatrisden destek istenmeli...baksanıza tipik seri katil özelliklerini taşıyor

Juliet
11-02-09, 07:02
Sardunya_Zakkum
küçükken kafaya darbe alan kişilerin beyin lob u arızalanıyor ve anti sosyal kişilik bozukluğu oluşuyor...özellikle de ön tarafa ve özellikle de ön sağ tarafa alınan darbelerden çok kötü kişilkler meydana geliyor...

psikoloji ilgi alanımdadır ve bu konuda bilimsel kaynaklı çok araştırmalar yaptım...

kafasına darbe alan çocuklar çok dikkatli takip edilmeli özellikle de ergenlik dönemin de psikiyatrisden destek istenmeli...baksanıza tipik seri katil özelliklerini taşıyor
:1shok:.. ben bunu bilmiyodum ...:1shok:

Halikarnas
11-02-09, 08:02
Juliet
:1shok:.. ben bunu bilmiyodum ...:1shok:

bir sorun mu var tatlım...:uhm:

bu okanı ne yapar bilmiyorum fakat tıbben kanıtlanmış bir durumdur bu kafaya alınan travmaların şiddete sebep olduğu ...

günümüz de şu konu tartışılmaktadır....tıp; anti sosyalleri hasta, hukuk ise; azılı iflah olmaz suçlular olarak kabul etmektedir.

crescentmoon
11-02-09, 08:02
kendi yapmadığı şeyleri yapmış gibi anlatır derken aslında okan bu cinayeti işlemedi kendi yapmış gibi anlatıyor mu demek istiyor şimdi bu. öyle olsa bunca delil olmazdı. evin son halini bilmezdi.
ayrıca madem yanında anlatılanı bi kaç gün sonra kendi konuşma sırasında söylüyor, bu cinayeti 1 ay nasıl sakladı, bunuda bi ara dile getirirdi.
gökhan hala kardeşinin ruhsal sorunları ile onu kurtarmaya çalışıyor.
madem ruhsal sorunu vardı hemde çocukluğundan beri, onu tedavi ettirmedikleri için ve topluma bu halde saldıkları için ailede okan kadar suçludur.
gökhanın şu açıklamalarını okudukça iyice sinir oluyorum.
filistinli çocuklara gözyaşı dökebilen bir kişi kendi elleriyle böyle bir katliam yapamaz bence.

Halikarnas
11-02-09, 08:02
crescentmoon
kendi yapmadığı şeyleri yapmış gibi anlatır derken aslında okan bu cinayeti işlemedi kendi yapmış gibi anlatıyor mu demek istiyor şimdi bu. öyle olsa bunca delil olmazdı. evin son halini bilmezdi.
ayrıca madem yanında anlatılanı bi kaç gün sonra kendi konuşma sırasında söylüyor, bu cinayeti 1 ay nasıl sakladı, bunuda bi ara dile getirirdi.
gökhan hala kardeşinin ruhsal sorunları ile onu kurtarmaya çalışıyor.
madem ruhsal sorunu vardı hemde çocukluğundan beri, onu tedavi ettirmedikleri için ve topluma bu halde saldıkları için ailede okan kadar suçludur.
gökhanın şu açıklamalarını okudukça iyice sinir oluyorum.
filistinli çocuklara gözyaşı dökebilen bir kişi kendi elleriyle böyle bir katliam yapamaz bence.


bende sinir oldum gökhanın bu savunmasına....polis maddi delillerle tutuklamış daha ötesi yok...ha hastadır veya değildir bu bunu bağlamaz..okan denen hasta ruhlu kişi 3 masum kişiyi haince canice katletti....sorunları varsa tedavi ettirmeliydiler buna kesinlikle katılıyorum fakat hala öyle cahil insanlarımız varki ne yazık ki diyabet gibi kanser gibi hastalıklar olmadıkça bunların hastalık olduğunu bilmeyen ve kabul etmeyen bir toplumuz hala...karakteri böyle deyip işin içinden çıkıyorlar sonra katliam yapan anti sosyaller, kanser gibi tüm topluma yayılıyor.


doğrudur ağlamıştır,

EU3
11-02-09, 11:02
ay bi de Filistinli çocuklara gözyaşı mı dökmüş bu katilkafamçokkarıştı hainn cani yaratık..
Gökhan kardeşini savunacak başka bişey bulamamış mı acaba?
3 cana kıyan insan demeye bile zorlandığımız kişilikten bahsettiğini unutmuş bence Gökhan:mymeka:

celen35
11-02-09, 12:02
e bugunde yoktu??ozaman kanalda deil gazetede bu??

Juliet
11-02-09, 12:02
gökhan neden yüzünü saklıyo bilen var??

Halikarnas
11-02-09, 13:02
Juliet
gökhan neden yüzünü saklıyo bilen var??

kardeşinin yaptığı şeyin ne kadar korkunç olduğunu bildiği ve içinden bilinçaltı olarak kabullendiği içindir...deşifre olsa ne olacak ki sanki sokakta dövecekler mi onu...tanıyan tanıyordur onu deşifre olma korkusu olamaz...bakmayın siz onun kardeşinin arkasında duran abi pozlarına kardeşinden utanıyor ve cinayetleri kardeşinin işlediğini bildiği daha programa röportaj verirken yüzünü gizlemesinden belliymiş...biz de sandık ki, tanık koruma falan

sonuç olarak, kardeşinin yaptıklarından utandığı için iç güdüsel olarak yüzünü saklıyor diye düşünüyorum.

Juliet
11-02-09, 14:02
Sardunya_Zakkum
kardeşinin yaptığı şeyin ne kadar korkunç olduğunu bildiği ve içinden bilinçaltı olarak kabullendiği içindir...deşifre olsa ne olacak ki sanki sokakta dövecekler mi onu...tanıyan tanıyordur onu deşifre olma korkusu olamaz...bakmayın siz onun kardeşinin arkasında duran abi pozlarına kardeşinden utanıyor ve cinayetleri kardeşinin işlediğini bildiği daha programa röportaj verirken yüzünü gizlemesinden belliymiş...biz de sandık ki, tanık koruma falan

sonuç olarak, kardeşinin yaptıklarından utandığı için iç güdüsel olarak yüzünü saklıyor diye düşünüyorum.

BU DOGRU AMA SENINDE DEDİGİNİN GİBİ DEŞİFRE OLSA NE OLACAK TANIYAN TANIR....:1no2:

crescentmoon
11-02-09, 16:02
celen35
e bugunde yoktu??ozaman kanalda deil gazetede bu??
bugün tvde canlı yayında diil ama kasetten neriman hanım röportajını gösterdiler. büyük ihtimalle yarında gökhanın röportajını koyarlar. neriman hanımla gökhan ve müge biraradaydı.

BenLiLa
11-02-09, 22:02
bu günü kısa bir özet...

bir kızcağız vardı banyoda boğazında kemerle ölü bulunan..
onun adli tıp roporu açıklandı ve intihar olduğu doğrulandı..
fakat anneciği hala inanmıyor intihar olduğuna ve isyan ediyor ben bu işin peşini bırakmam diye.....

öncesinde de eyüp cinayeti yer aldı programda...
açıkcası ben allak bullak oldum..
çarpık ilişkileri çözmeye çalışırken...
evli bir çift var ortada..
koca başka bir bayanla birlikte, birlikte olduğu kadında evli..
sanırım ölen kadında günahına girmek istemem meftanın ama anlatılanlara göre eve almış olabileceği bir erkek tarafından öldürülmüş olabileceği üstünde duruluyor...
herşey ortaya döküldü..
en son şinasi diye birinin üzerinde duruyorlardı ama yarın önemli bakalım neler çıkacak....
elektrik işinden anlayan birisi olduğu düşünülüyor meftanın vücuduna elektrik kabloları sardığı ve elektirkli battaniyeyi kısa devre yaptırıp cesedi yakmak istediği için...
meftanın tanıdığı biriymiş bunu yapan..
mısırlar patlatılmış,baklavalar yenmiş yer yatağı açılmış ve mefta hekese haber salıp evde yalnız kalmak istediğini sanırım banyo yapacağını kimsenin rahatsız etmemesini söylemiş...
ama kardeşine bile evde kimi ağarlıyacağını söylememiş....
işte bu noktada şinasiden şüphelendiler biraz..
çünkü iki tarafta şinasi denen sahıştan rahatsız...
kaldıki sık sıkta meftayla telefonda konuşuyorlarmış..
bakalım yarın neler çıkacak..
ama mügenin bildiği bişiyler var..
çünkü akılcı sorularla gerçekten olayın seyrini değiştiriyor...
bu arada meftanın kocasının sevgilisi evde titreyerek izliyormuş programı...
sanırım o da yayına katılacak yakında...
izleyip göreceğiz.....

BenLiLa
12-02-09, 00:02
yarın sabah alışverişe gidiyoruz :KK43:
nolur yarın izleyin bende burdan takip edeyim
...

Merdiyet
12-02-09, 01:02
rahmetlı ilknur un evı benden 2sok asagıda.. kayın valıdesını sıma olarak tanıyorummm . dunde evın onunden gectımm camlarr acık ve perdeler fılan yoktu.. kayın valıdesıyle 2 kadın konusuyolarrdıı.. ben tatılle gıttıgım ıcın son gelısmelerden haberrım yokk acaba evımı tasıyolarr.gokhanın evınde kıralık yazıyodu zatıı.. tatbıkata getırdılermı acaba .. gorumce(hulya ) markette gordum ama bas saglıgı bıle dıleyemedımm laflar bogazıma dugumlendı sankıı MeVLAM kımsenın basına vermesın :Saruboceq::Saruboceq: