Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Evde çalışarak nasıl para kazanabilirim?


klik
4-03-10, 11:03
arkadaşlar bu konunun yeri burası olurmu bilmiyorum ama ben hem evde evimle ilgilenip hemde çalışarak para kazanmak istiyorum.şu anda ön muhasebe işi ile ilgileniyorum ama eve hiç vaktim kalmıyor.elişi yapmayı severim.kitaplara bayılırım.acaba böyle hobilerimi paraya dönüştürecek fikirleriniz var mıdır?

dilarem
4-03-10, 12:03
Bu bir dert değil ama çok güzel bir düşünce..
Hayat müşterektir ve boş boş oturmak da insanı köreltir.Bebeğim olduğu halde ve maddi olarak hiç bir ihtiyacım olmadığı halde,evden redaktörlük yapıyorum.
Arkadaşlarımın şirketinde tercüme edilmiş makaleleri pcden düzeltip yolluyorum.
Mutlaka sen de eğitimine veya el becerine göre bir tercih yaparsın,şu ev hanımı bayanlar için açılan kurslara bir bak,sanırım kurs ve akabinde meslek edindirme gibi bir fonksiyonları vardı
Kolay gelsin diyorum..
..

Çenebaz
4-03-10, 12:03
Konunuz içerik nedeniyle " Bir önerim var ! " bölümüne taşınmıştır.

Evde çalışarak para kazanmanın sınırsız sayısız yolu var, bunlardan kendinize uygun olanı belirleyebilirsiniz.
Örneğin ben işten ayrıldım ve evde yazılım yapıyorum, eski patronum outsource çalışmamı teklif etmişti, ihtiyaç oldukca program parçaları yazıyorum.
ıstendiğinde web sitesi yapıyorum.
Bu tarz teknik konuların yanında yabancı dil bilginiz varsa tercüme yapabilirsiniz,
En hanımlarına bilgisayar eğitimi verebilirsiniz,
Evinizde çocuklu bayanların gezme saatlerinde bırakabileceği oyun saati düzenleyebilirsiniz,
Boncuk, kurdele vs gibi işler biliyorsanız evinizde haftanın belli günlerinde kursiyerler alıp hem güzel işler çıkarıp hem gün tadında vakit geçirebilirsiniz.

Bunlar ilk anda aklıma gelenler...
Siz de düşünürseniz bir çok iş bulabilirsiniz eminim.


Guley
4-03-10, 12:03
yabancı dilin varsa evden telekominaktion sirketlerinde müsteri temsilciligini yapabiliriniz..

benim almancam var ve ben tr ye yerlesınce evde nasıl calısırım dıye arastırdım oyle bir sirket buldum..

haftasonuda calısmam gerektıgı ıcın kabul etmedım.


egerki internet siteleri falan editörlük bilginiz varsa...sitelerdende reklam kazanclarınız olabilir...

benım aklıma gelen bunlar

klik
4-03-10, 12:03
Fikirleriniz için çok teşekür ederim. ınşallah bende sizin gibi bana evden para kazandıracak bir iş sahibi olurum.

klik
4-03-10, 14:03
Ben iyi derecede bilgisayar biliyorum.10 yıldır bilgisayar kullanıyorum.kitap okumaya bayılıyorumm,elişi yapmaya bayılıyorum.hani hep derler ya işini severek yapanlar hobim işim oldu diye,keşke bende şöyle evde kitap okuyarak yada pc de benden istenilen verilerin girişini yaparak yada elişi yaparak para kazanabileceğim bir iş bulsammm.ahh ahhh.bende diyebilsem evden çalışarak para kazanıyorum diyee.

fatmanurr
11-03-10, 17:03
kızlar bende evden çalışıp para kazanmak istiyorum ama nasıl o kadar araştırdım yok yok 2 tane minik kızım var eee parada lazım ne tavsiye edersiniz evde nikah şekeri yapanlar varmış nerde nasıl anlamadım gitti

cemre_SU
11-03-10, 19:03
ben abiyelre boncuk işliyorum sizde böyle bişey yapabilirsiniz

Guley
11-03-10, 20:03
ben pc de calısarak kazanıyorum..reklam parası

eceezgi
11-03-10, 20:03
Guley
ben pc de calısarak kazanıyorum..reklam parası
nasıl oluyor cnm

filix
13-03-10, 16:03
ya evet evde boş boş oturuyorum

mervecan123
13-06-12, 14:06
merhaba size para kazanmak istiyorsaniz icinde buludungum bir sistemi anlatmak istiyorum.ben bi aydir icindeyim kazanclarindan memnunum suana kadar sikayeti olmayan bir sistem uyelerine binlerce dolar kazandiriyor ve gunde en az 5000 yeni uyesi olan bir site.kisaca ozet gecmek istiyorum okuyun ogrenmek isterseniz ilgilenirseniz yardimci olurum ama once okuyun.Bu sistem para kazanmak için şimdiye kadar gördüğünüz en kolay ve en iyi yollardan biri olabilir!
bu sistem Dünyanın her yerinde, tercih eden herkese kazandırıyor.
Buna benzer bir çok ifadeleri duymuşunuzdur,sizi bir kaç gün veya bir kaç ay içerisinde zengin edecek kişilerle karşılaşmışsınızıdr.
Sonuç olarak tekrar tekrar cebinizdeki paranızdan olmuşsunuzdur.
O boş vaadleri unutun, ön yargınızı kenara bırakın ve:
Kayıt ücreti ödemeden,
Üye kayıt yapmak şartı olmadan,
Esrarengiz ve sihirbaz ürünler satın almadan,
Nöbetçi doktor veya nöbetçi ezcacılık yapmadan,
Evinizde bir çok ürünü depolamadan,
HEMEN ERTESİ GÜN KAZANMAYA BAŞLAYACAĞINIZ bir imkanı tanıyın.Ücretsiz kayıtınızı yapın, günde sadece 1 - 2 dakika ilgilenerek, hergün gelirinizi arttırın. Hiç bir kuruş dahi kayıbınız olmayacak.
Nasıl çalıştığını size kanıtlamak için, size 10 $ ücretsiz olarak kayıtınızı yaptıktan sonra hediye ediliyor.bu sistem bir “yatırım yap para kazan” sitesi. Emsallerinden farklı olan tarafı güvenilir olması.
çalışma yöntemi, 10 $ ödersiniz, bu 10 $ size 81 gün boyunca %2 = 15 $ olarak geri döner. Yani 10 $ ödeme yaptığınız taktirde, 1 tane pozisyon satın alırsınız ve bu size hemen ertesi gün %2 = 0,20 $ ödeme başlar.
bu sistem birçok kazanç imkanları sunuyor, bunları size adım adım ve anlaşılır şekilde kisaca açıklayacağım


kazanç planı 1:
Günlük %2′ye kadar kazanç
Yatırımınız karşılığında Pazartesi-Cuma günleri arasında günlük %2, Cumartesi ve Pazar günleri %1,5 kazanç sağlıyorsunuz.
Örneğin, 10$ yatırım yaptınız.
Bu paranız ertesi gün 0,2$, sonraki gün 0,4$ ve bu şekilde artarak devam edecek.
10$ yatırım, tam 55 gün sonra 20$ oluyor ve ikinci Tripler pozisyonunuzu satın alabiliyorsunuz.
Unutmayın, her Tripler pozisyonunun değeri 10$.
Sonra satın aldığınız ikinci pozisyonla birlikte 2 pozisyonunuz oluyor.
Şimdi hafta içinde günlük 0,4$ ve hafta sonunda günlük 0,3$ kazanıyorsunuz.

Gelirinizi yükseltmek için, hesabınızda ne zaman 1 tane poziyon satın alabileceğiniz miktar birikirse, hemen bir tane pozisyon daha satın alın.
Örneğin:
Kayıtınızı yaptınız size şirket tarafından 10 $ hediye edildi, sizde kendiniz 30 $ daha eklediniz. Yatırmış olduğunuz para 40 $
Ertesi gün size 4 x 0,20 $ = 0,80 $ ödeme yapılır. 13 gün sonra hesabınızda toplam 10,40 $ para birikmiş olur.
EĞER gelirinizi yükseltmek isterseniz, hemen 10 $ bir tane pozisyon daha satın alın ve ertesi gün size 5 x 0,20 $ = 1,00 $ ödeme yapılır. 10 gün sonra hesabınızda tekrar bir pozisyon satın alabileceğiniz kadar sermaye birikmiş olur. Bu durumda size hemen ertesi gün 6 x 0,20 $ = 1,20 $ ödeme yapılır.
Bu örnek hesabı sonsuza kadar yapabiliriz, bu mümkün. Bunu hergün canlı olarak yaşamak ise çok daha keyfli.
Yukarıdaki örnek hesabı herhangi miktarla kendiniz yapabilirsiniz.
Burda anlatmaya çalıştığımız mantık, gelrinizi gün be gün yükseltmek. Yukarıdaki örnekteki işlem için harcayacağınız vakit SADECE 1 dakika.
Neticesi ise hemen ertesi gün hesabınıza yansıyacak.
Gördüğünüz gibi, nasıl başlamak isterseniz, nereye ulaşmak isterseniz, ne kadar gelir elde etmek isterseniz, herşey kendi kontrolünüz dahilinde gelişiyor.

kazanç planı 2:
10 $ karşılığına satın aldığınız her pozisyon 81 gün sonra size toplam 15 $ ödemiş olur ve sona erer.
Burada ikinci kazanç planı devreye girer.
Sona eren her poziyon beklemeye alınır, ne zaman 4 tane pozisyon sona ererse, onlara karşılık size özel Bonus olarak bir tane Matrix hediye edilir. Bu Matrixlerde toplam 6 alan vardır. Matrixler Dünya piyasasında, sizden sonra başkaları vesilesiyle, herhangi başka üyelerle dolacaktır. Dolmaları 2 hafta ile 6 hafta arasında gerçekleşir. Dolan her Matrix için size 60 $ hediye edilir.
4 tane pozisyon satın almak için toplam 40 $ ödediniz.
Bu size 60 $ olarak geri döndü = 20 $ kazandınız.
4 tane pozisyonunuz sona erdiği için, size bir tane Matrix hediye edildi, Matrix dolduğu için size tekrar 60 $ hediye edildi.
Toplam kazancınız 60 $ + 60 $ = 120 $.
Yani 40 Dolardan 120 $ yaptınız.
Kısaca çalışma yöntemini özetlemek gerekirse, bu sistem paranızı üçe katlar. 50 $ yatıran 150 $ geri alır - 100 $ yatıran 300 $ alır, 1000 $ yatıran 3000 $ alır, 10.000 yatıran 30.000 Dolar alır. Burada sınır yoktur.

Kazanç planı 3:
bu sisteme hiç bir zaman üye kayıtı yapmanız gerekmez. Elbette daha fazla emek verenler ödüllendirilir.
Sizin kayıt ettiğiniz her kes için %10 kazanç elde edersiniz. Yani, sizin kayıt ettiğiniz kişiler her defasında 1 tane pozisyon satın aldıklarında, size derhal 1 dolar ödenir. Onlar günde 1 pozisyon alırlarsa 1 Dolar kazanırsınız, günde 100 pozisyon satın alırlarsa, 100 Dolar kazanırsınız. Hiç bir sınır yoktur.
Sizin kayıt ettiğiniz kişiler başkalarını kayıt ederlerse, onlar dolayısıyla sizin ikinci derinliğinizde yer alırlar, ikinci derinlikte olan kişilerin satın aldığı her pozisyonda size 0,50 $ yani 50 Cent ödeme yapılır. Yine buradan da sınır yoktur.
Örneğin siz sadece 5 kişi kayıt ettiniz (hiç bir zaman kayıt yapmanıza gerek yoktur) bunlar toplam olarak 750 Dolar yatırım yaptılar, yani 75 tane pozisyon satın aldılar. Bu durumda size 75 Dolar derhal ödenir ve onlar ne zaman kaç tane pozisyon satın alsalar, her pozisyon için, her defasında 1 Dolar derhal sizin hesabınıza aktarılır.
Onların kayıt ettikleri kişiler için de tekrar size her pozisyon için 0,50 Dollar = 50 US Cent ödenir.
Bu şekilde günde binlerce Dolar ödeme alan kişiler var.
Ücretsiz olarak kayıtınızı yapın, hesabınızdaki 10 $ karşılığında 1 tane pozisyon satın alın ve başarıyla, kusursuz olarak çalıştığını sizde görün.
Nasıl çalıştığını gördükten sonra, 50 - 100 - 150 - 200 veya kendi tercihinize göre tekrardan yatırım yapın.ayrica ilk basta yatirim yapmaniz gerekmiyor kesinlikle sirketin verdigi 10$ ile baslayip sistemin nasil calistigini ogrendikten sonra dilerseniz yatirirsiniz tabi miktari yine size bagli isterseniz 10 isterseniz 50 isterseniz 1000$ yatirin unutmayinki yatirimlariniz karsiliginda %2 kar edeceksiniz biraz once yazdigim gibi paranızı üçe katlar. 50 $ yatıran 150 $ geri alır - 100 $ yatıran 300 $ alır, 1000 $ yatıran 3000 $ alır, 10.000 yatıran 30.000 Dolar alır. Burada sınır yoktur.soyledigim gibi uyelik ucretsiz ilgilenirseniz bana burdan ulasabilirsiniz benim istegile uye olursaniz bundan sonrasinda size yardimci olurum herzaman.bu arada size guven vermesi icin soyluyorum ben uye olduktan sonra iki hafta yatirim yapmadim sistemin casilma seklini ogrendim ve sonra para yatirdim suanda gunluk 35$kazaniyorum tabi bu hergun artiyor cunku her gunki kazancimla yeni pozsiyonlar aliyorum amacim gunde 1000$ yapmak tabi siz iserseniz paranizi banka hesabiniza yatirirsiniz isterseniz benim gibi gunluk gelirinizi artirmak icin yeni pozsiyonlar alirsiniz.
uye olmak isterseniz veya sorulariniz varsa sorabilirsiniz

Aysnr00
10-04-13, 19:04
hangi siteden ki bu dediğin tatlım ? ben yapmak istiyorum.

Luceyn
14-04-13, 18:04
Doğrudan satış yöntemiyle iyi bir markanın ürünleri evden satılabilir.

pirlantagul
7-07-13, 16:07
bende evde örgü örüyorum aşağıdaki aderse ilan verdim satılması için
www.örgüpazarı.com
almak isteyenler bana ulaşabilir

canantekin64
28-05-14, 06:05
bende girmek istiyorum ama hangi site.. sizinle nasıl bağlantı kurucaz?

sevgı deryası
24-07-14, 19:07
mervecan123
merhaba size para kazanmak istiyorsaniz icinde buludungum bir sistemi anlatmak istiyorum.ben bi aydir icindeyim kazanclarindan memnunum suana kadar sikayeti olmayan bir sistem uyelerine binlerce dolar kazandiriyor ve gunde en az 5000 yeni uyesi olan bir site.kisaca ozet gecmek istiyorum okuyun ogrenmek isterseniz ilgilenirseniz yardimci olurum ama once okuyun.Bu sistem para kazanmak için şimdiye kadar gördüğünüz en kolay ve en iyi yollardan biri olabilir!
bu sistem Dünyanın her yerinde, tercih eden herkese kazandırıyor.
Buna benzer bir çok ifadeleri duymuşunuzdur,sizi bir kaç gün veya bir kaç ay içerisinde zengin edecek kişilerle karşılaşmışsınızıdr.
Sonuç olarak tekrar tekrar cebinizdeki paranızdan olmuşsunuzdur.
O boş vaadleri unutun, ön yargınızı kenara bırakın ve:
Kayıt ücreti ödemeden,
Üye kayıt yapmak şartı olmadan,
Esrarengiz ve sihirbaz ürünler satın almadan,
Nöbetçi doktor veya nöbetçi ezcacılık yapmadan,
Evinizde bir çok ürünü depolamadan,
HEMEN ERTESİ GÜN KAZANMAYA BAŞLAYACAĞINIZ bir imkanı tanıyın.Ücretsiz kayıtınızı yapın, günde sadece 1 - 2 dakika ilgilenerek, hergün gelirinizi arttırın. Hiç bir kuruş dahi kayıbınız olmayacak.
Nasıl çalıştığını size kanıtlamak için, size 10 $ ücretsiz olarak kayıtınızı yaptıktan sonra hediye ediliyor.bu sistem bir “yatırım yap para kazan” sitesi. Emsallerinden farklı olan tarafı güvenilir olması.
çalışma yöntemi, 10 $ ödersiniz, bu 10 $ size 81 gün boyunca %2 = 15 $ olarak geri döner. Yani 10 $ ödeme yaptığınız taktirde, 1 tane pozisyon satın alırsınız ve bu size hemen ertesi gün %2 = 0,20 $ ödeme başlar.
bu sistem birçok kazanç imkanları sunuyor, bunları size adım adım ve anlaşılır şekilde kisaca açıklayacağım


kazanç planı 1:
Günlük %2′ye kadar kazanç
Yatırımınız karşılığında Pazartesi-Cuma günleri arasında günlük %2, Cumartesi ve Pazar günleri %1,5 kazanç sağlıyorsunuz.
Örneğin, 10$ yatırım yaptınız.
Bu paranız ertesi gün 0,2$, sonraki gün 0,4$ ve bu şekilde artarak devam edecek.
10$ yatırım, tam 55 gün sonra 20$ oluyor ve ikinci Tripler pozisyonunuzu satın alabiliyorsunuz.
Unutmayın, her Tripler pozisyonunun değeri 10$.
Sonra satın aldığınız ikinci pozisyonla birlikte 2 pozisyonunuz oluyor.
Şimdi hafta içinde günlük 0,4$ ve hafta sonunda günlük 0,3$ kazanıyorsunuz.

Gelirinizi yükseltmek için, hesabınızda ne zaman 1 tane poziyon satın alabileceğiniz miktar birikirse, hemen bir tane pozisyon daha satın alın.
Örneğin:
Kayıtınızı yaptınız size şirket tarafından 10 $ hediye edildi, sizde kendiniz 30 $ daha eklediniz. Yatırmış olduğunuz para 40 $
Ertesi gün size 4 x 0,20 $ = 0,80 $ ödeme yapılır. 13 gün sonra hesabınızda toplam 10,40 $ para birikmiş olur.
EĞER gelirinizi yükseltmek isterseniz, hemen 10 $ bir tane pozisyon daha satın alın ve ertesi gün size 5 x 0,20 $ = 1,00 $ ödeme yapılır. 10 gün sonra hesabınızda tekrar bir pozisyon satın alabileceğiniz kadar sermaye birikmiş olur. Bu durumda size hemen ertesi gün 6 x 0,20 $ = 1,20 $ ödeme yapılır.
Bu örnek hesabı sonsuza kadar yapabiliriz, bu mümkün. Bunu hergün canlı olarak yaşamak ise çok daha keyfli.
Yukarıdaki örnek hesabı herhangi miktarla kendiniz yapabilirsiniz.
Burda anlatmaya çalıştığımız mantık, gelrinizi gün be gün yükseltmek. Yukarıdaki örnekteki işlem için harcayacağınız vakit SADECE 1 dakika.
Neticesi ise hemen ertesi gün hesabınıza yansıyacak.
Gördüğünüz gibi, nasıl başlamak isterseniz, nereye ulaşmak isterseniz, ne kadar gelir elde etmek isterseniz, herşey kendi kontrolünüz dahilinde gelişiyor.

kazanç planı 2:
10 $ karşılığına satın aldığınız her pozisyon 81 gün sonra size toplam 15 $ ödemiş olur ve sona erer.
Burada ikinci kazanç planı devreye girer.
Sona eren her poziyon beklemeye alınır, ne zaman 4 tane pozisyon sona ererse, onlara karşılık size özel Bonus olarak bir tane Matrix hediye edilir. Bu Matrixlerde toplam 6 alan vardır. Matrixler Dünya piyasasında, sizden sonra başkaları vesilesiyle, herhangi başka üyelerle dolacaktır. Dolmaları 2 hafta ile 6 hafta arasında gerçekleşir. Dolan her Matrix için size 60 $ hediye edilir.
4 tane pozisyon satın almak için toplam 40 $ ödediniz.
Bu size 60 $ olarak geri döndü = 20 $ kazandınız.
4 tane pozisyonunuz sona erdiği için, size bir tane Matrix hediye edildi, Matrix dolduğu için size tekrar 60 $ hediye edildi.
Toplam kazancınız 60 $ + 60 $ = 120 $.
Yani 40 Dolardan 120 $ yaptınız.
Kısaca çalışma yöntemini özetlemek gerekirse, bu sistem paranızı üçe katlar. 50 $ yatıran 150 $ geri alır - 100 $ yatıran 300 $ alır, 1000 $ yatıran 3000 $ alır, 10.000 yatıran 30.000 Dolar alır. Burada sınır yoktur.

Kazanç planı 3:
bu sisteme hiç bir zaman üye kayıtı yapmanız gerekmez. Elbette daha fazla emek verenler ödüllendirilir.
Sizin kayıt ettiğiniz her kes için %10 kazanç elde edersiniz. Yani, sizin kayıt ettiğiniz kişiler her defasında 1 tane pozisyon satın aldıklarında, size derhal 1 dolar ödenir. Onlar günde 1 pozisyon alırlarsa 1 Dolar kazanırsınız, günde 100 pozisyon satın alırlarsa, 100 Dolar kazanırsınız. Hiç bir sınır yoktur.
Sizin kayıt ettiğiniz kişiler başkalarını kayıt ederlerse, onlar dolayısıyla sizin ikinci derinliğinizde yer alırlar, ikinci derinlikte olan kişilerin satın aldığı her pozisyonda size 0,50 $ yani 50 Cent ödeme yapılır. Yine buradan da sınır yoktur.
Örneğin siz sadece 5 kişi kayıt ettiniz (hiç bir zaman kayıt yapmanıza gerek yoktur) bunlar toplam olarak 750 Dolar yatırım yaptılar, yani 75 tane pozisyon satın aldılar. Bu durumda size 75 Dolar derhal ödenir ve onlar ne zaman kaç tane pozisyon satın alsalar, her pozisyon için, her defasında 1 Dolar derhal sizin hesabınıza aktarılır.
Onların kayıt ettikleri kişiler için de tekrar size her pozisyon için 0,50 Dollar = 50 US Cent ödenir.
Bu şekilde günde binlerce Dolar ödeme alan kişiler var.
Ücretsiz olarak kayıtınızı yapın, hesabınızdaki 10 $ karşılığında 1 tane pozisyon satın alın ve başarıyla, kusursuz olarak çalıştığını sizde görün.
Nasıl çalıştığını gördükten sonra, 50 - 100 - 150 - 200 veya kendi tercihinize göre tekrardan yatırım yapın.ayrica ilk basta yatirim yapmaniz gerekmiyor kesinlikle sirketin verdigi 10$ ile baslayip sistemin nasil calistigini ogrendikten sonra dilerseniz yatirirsiniz tabi miktari yine size bagli isterseniz 10 isterseniz 50 isterseniz 1000$ yatirin unutmayinki yatirimlariniz karsiliginda %2 kar edeceksiniz biraz once yazdigim gibi paranızı üçe katlar. 50 $ yatıran 150 $ geri alır - 100 $ yatıran 300 $ alır, 1000 $ yatıran 3000 $ alır, 10.000 yatıran 30.000 Dolar alır. Burada sınır yoktur.soyledigim gibi uyelik ucretsiz ilgilenirseniz bana burdan ulasabilirsiniz benim istegile uye olursaniz bundan sonrasinda size yardimci olurum herzaman.bu arada size guven vermesi icin soyluyorum ben uye olduktan sonra iki hafta yatirim yapmadim sistemin casilma seklini ogrendim ve sonra para yatirdim suanda gunluk 35$kazaniyorum tabi bu hergun artiyor cunku her gunki kazancimla yeni pozsiyonlar aliyorum amacim gunde 1000$ yapmak tabi siz iserseniz paranizi banka hesabiniza yatirirsiniz isterseniz benim gibi gunluk gelirinizi artirmak icin yeni pozsiyonlar alirsiniz.
uye olmak isterseniz veya sorulariniz varsa sorabilirsiniz
bu sistemi çok merak ettim varmı duyan bılen ,arkadaş uzun zamandir girmiyor o yüzden bilgi alamayız ,başka bilgisi olan varmı?

Evdeki Patron
18-11-15, 11:11
Merhaba arkadaslar,
Ben kısa bir süre öncesine kadar butik sahibiydim fakat ticaret şartları ve özel sebeplerden dolayı devretmek zorunda kaldım.Kendi işinizi yapıyorsanız eger bir süre sonra bir başkasının emrinde calısmak cok zor geliyor insana.Bende evden nasıl para kazanabilirim diye arastırdım ve karşıma bir sürü secenek cıktı dogal olarak :) ama benim için önemli olan risksiz ve cok ugras gerektirmemesiydi.Bir eğitim kiti buldum internetten para kazanmayla ilgili ve detaylı arastırdım (malum dolandırıcılık bu alanda bi hayli fazla) cok uzatıp sizi sıkmayayım sonuc olarak şimdi evden çaısıyorum ve mutluyum.Hem hayat standartlarımdan ödün vermedim hemde strese girmeden hayatımın bu kritik geçiş dönemini atlatabildim. ilgilenen olursa verdiğim linkten detaylara bakabilirsiniz. umarım faydalı olmuşumdur :))) sevgiyle...

aysekoc
4-12-15, 08:12
Eğer elişiniz iyiyse atkı, bere, kazak vs. yapıp bunları sosyal medya üzerinden satabilirsiniz. Örneğin Instagram. Instagramda artık bu şekilde çoook fazla satış yapılıyor. :)

beatrixkdo
24-04-16, 21:04
bir arkadaşımın hatiri için ücretsiz üye oldugum iç giyim firmasinda hiç tahmin etmedigim kadar satis yapip para kazandim. Hem de sadece katalogu ve bir kaç ürünü çevreme göstererek... Satis yapmamin bir sebebi zaten ihtiyaç olan iç giyim ve çorap çesitlerinin oldugu ürün gamina sahip olmasi, diger bir sebep te ürünlerin piyasanin üzerinde kalitede ve uygun fiyatli olmasidir. Ben sadece ailem için gerekli ürünleri alis fiyatindan alirim mantigiyla üye olmustum ancak su an resmen isim oldu :KK66: Siz de linke tiklayarak üye olursaniz ürünleri ve yorumlari okuyarak ilk izlenimi edinirsiniz. Ve tabiki bu linkle benim alt üyem olursunuz. İş ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlar elimden geldiğince destek verebilirim. https://www.avrupanetworking.com/pages/register.xhtml?ref=2973350

Kader1991
18-06-16, 16:06
Tas dizim isi onerim. Bende yapiyorum tamamen elinin hizina bagli 2.bin aylik garanti sadece is veren yer bulman gerekli bol sans

nezey_vera
26-06-16, 13:06
klik
arkadaşlar bu konunun yeri burası olurmu bilmiyorum ama ben hem evde evimle ilgilenip hemde çalışarak para kazanmak istiyorum.şu anda ön muhasebe işi ile ilgileniyorum ama eve hiç vaktim kalmıyor.elişi yapmayı severim.kitaplara bayılırım.acaba böyle hobilerimi paraya dönüştürecek fikirleriniz var mıdır?
Klik merhaba ßimdi gördüm yazino kimbilir belki de aradığın ißi bulmußsundur ama eğer bulmadiysan ben netwofk işi yapiyorum.lutfen bana ulas detayli bilgilendiririm kafana yatarsa..kendone iyi bak

nezey_vera
26-06-16, 13:06
klik
Fikirleriniz için çok teşekür ederim. ınşallah bende sizin gibi bana evden para kazandıracak bir iş sahibi olurum.
Gercekten nasıl inandırayım bilmem ki ama yok artık denilecek paralar kazanabilirsiniz..denemeden bilemezsiniz..bana ulasın anlatayim belki hayatınız degisir.network isi ile ugrasiyorum cok cok memnunum

nezey_vera
26-06-16, 13:06
nezey_vera
Gercekten nasıl inandırayım bilmem ki ama yok artık denilecek paralar kazanabilirsiniz..denemeden bilemezsiniz..bana ulasın amlatayim belki hayatınız degisir.network isi ile ugrasiyorum cok cok memnunum
ILETISIM ICIN