Cinsellik

Orgazm için bilmeniz gerekenler

Seks sırasında bazı insanların çok kolay orgazm olduğu ve bazılarının hiç olamadığı masalını duymuş muydunuz?

Eğer masalın kötü yönündeki gibiyseniz üzülmeyin. Herkes seks sırasında orgazm olabilir, yalnız sadece biraz bilgi ve biraz da uygulamaya ihtiyacınız var!

Aşağıdaki 4 tekniği uygulayarak, sürekli hayalini kurduğunuz tepe noktaya ulaşmanız imkânsız değil!

Işıklar kapansın, müzik başlasın!
Seksten önce ışıkların kapatılması pek çok insan için rahatlatıcı bir etki yaratır. Ama tamamen de karartmayın. Bizim tavsiyemiz, eğer vücudunuza güvenmiyorsanız ve takıntılıysanız, rahatlatıcı kokular yayan mumlarla aydınlanmanız. Böylece ikinizin bedeni de inanılmaz çekici görünecektir.

Tamamen karanlık olması size ve partnerinize yanlış bir şey yapacakmışsınız hissi yaşadığınızdan tedirginlik hissi verir.

Loş ışık eşliğinde, sizi etkileyen ve kanınızı kaynatan müzikte açmayı unutmayın.

Sizi baştan çıkaran şeyi bulun!
Rahatlama, müzik ve loş ışıklar sizi moda sokuyor olabilir fakat sizi aslında baştan çıkaran nedir?

Orgazmda başarılı olmanız için bunu bir ödev gibi düşünün. Kendi başınıza yatakta kaldığınız bir gece sizi orgazma götüren ve soğutan etkenlerin ne olduğunu düşünün. Bunu bir vibratör eşliğinde yaptığınızda cinsel hayatınız düzene girecek ve partnerinizle daha mutlu bir seks hayatınız olacak.

Rahatlayın!
Eğer eğlenceli ve yoğun bir orgazm yaşamak istiyorsanız, öncelikle rahatlamayı öğrenmelisiniz. İnsanlar genellikle rahatlamadıkları için ilk denemede başarısız olurlar bir daha denerler fakat yine başarısızlıkla sonuçlanınca bir daha denemek istemezler.

Ne kadar ses çıkardığınız ya da ne kadar süreceğini yani kısacası hiçbir şeyi kafanıza takmayın. Başarılı bir orgazma ulaşmak ve kendinizi rahatlatmak için önce kendinizi şımartın. Banyo yapın, rahat bir şeyler giyin ve stresi yok edin.

Uzun ön sevişme…
Erkekler ve kadınlar için başarılı bir ön sevişme genellikle başarılı orgazmı getirir. Önemli olan partnerinizin ve sizin bu konuda bildikleri…

Ön sevişmeniz ne kadar sürüyor? İdeali, en az 20 dakikadır ama daha uzun da sürebilir. En az iki saat yapılan bir ön sevişme sonrası çiftler birbirlerine daha çok alışır, rahatlar ve böylece daha başarılı bir orgazm yaşarlar.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu