Cinsellik

Yatak odası faciaları

Yatak odanızda her şey yolunda gitmiyor olabilir. Özellikle eşinizden kaynaklanan bazı sorunlar söz konusuysa her biriyle nasıl baş etmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Ön sevişme sırasında çok heyecanlanıyor

Partnerinizin kalp atışları ön sevişme sırasında kontrolden çıkıyorsa bayrağı elinize almanın zamanı gelmiştir. İlk siz ona dokunun ve bu dokunuşlardan geri dönüşler almaya çalışın. Heyecanlanmaması için onu telkin edin. Ön sevişmeye düşük tempoda başlayıp daha sonra yavaş yavaş hızlanın.

Eşiniz sevişme sırasında sıkılıyor

Birlikte yatağa giriyor ve öylece uyuya kalıyorsanız yeni bir şeyler deneme zamanınız gelmiş demektir

Tuhaf sesler çıkartıyor

Seks sırasında eşiniz size garip gelen sesler çıkartıyorsa bastırmak için müzik açmayı deneyin. Fakat bunu ona çaktırmadan yapmalısınız. Sonuçta onun kendine olan güvenini kaybetmesi seks hayatınızı tehlikeye sokar.

Seksle ilgilenmiyor

Sevgiliniz seksle ilgilenmiyorsa öncelikte kullandığı ilaçların yan etkilerini araştırın. Eğer ilaç kullanmıyorsa büyük ihtimalle zor bir dönemden geçiyordur. İşle ilgili büyük bir baskı altında olabilir. Onu konuşturmaya çalışın ve birlikte bir çözüm yolu arayın. Bunlardan biri değilse ilişkinizi gözden geçirmenizin zamanı gelmiş demektir.

Eşiniz çok erken geliyor

Eşinizin seks esnasında sizi yarı yolda bırakması en büyük sevişme felaketlerinden biri olabilir. İyisi mi hareketin kontrolünün sizde olduğundan emin olun. Ya üstte olduğunuz pozisyonları tercih edin ya da eşinizden biraz yavaşlamasını isteyin.

Eşiniz erekte olmakta zorlanıyor

Partneriniz ereksiyona girmekte güçlük çekiyorsa dürtülerini harekete geçirmek için biraz daha uğraşmanız gerekiyor olabilir. Genital bölgesiyle ilgilenmeniz işe yaramıyorsa dokunmanızdan hoşlanacağı başka bölgeleri seçin.

Berbat öpüşüyor

Eşinizin öpüşü sizi cezbetmiyorsa bütün kontrolü elinize almaya bakın. Sizi öpeceği sırada durmasını söyleyin ve öpüşmeye ilk siz başlayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı