Reklam
Dekorasyon

Dekorasyonda Afrika Tarzı

Afrika tarzı dekorasyon neşeli, renkli ve yaşam enerjisini yükselten bir dekorasyondur. Dokuna battaniyeler, ahşap ve çok renkli sanat aksesuarları bu dekorasyonda öne çıkan unsurlardandır. Bu detaylar evinizi canlandıracak, Afrikanın sıcak ruhunu evinize yansıtacaktır. İşte dekorasyonda afrika tarzı örnekleri…

afrika_dekorasyon (1)Yatak örtüleriniz renkli, yastıklarınız, yatak odanız Afrikanın kültürel özelliklerini yansıtır olsun.

afrika_dekorasyon (2)Afirka’nın av kültürünü yansıtabilmek için, suni hayvan postları da kullanılabilir.
Hayvan figürlü minderler de güzel seçimdir.

Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu İçin Tıklayınız

 

afrika_dekorasyon (3)

afrika_dekorasyon (4)Leopar ve zebra baskılı dekoratif ürünler son yıllarda dekorasyon dünyasında oldukça popülerdir. Kumaş seçimlerinde de zebra, leopar, kaplan desenli tekstil ürünlerini kullanın. Renkli boncuklar ve etnik figürler de, kumaşlarla kombin bir şekilde kullanılabilir.

afrika_dekorasyon (5)

afrika_dekorasyon (6)Duvarlarınız reklensin. Muhteşem renkleri, cesur çizgileri odanızda bu öğeleri kullanın.

afrika_dekorasyon (7)Boncuklu, renkli ahizeler odaya renk katacak, Afrika esintisini odanıza taşıyacaktır.

afrika_dekorasyon (8)

afrika_dekorasyon (9)

afrika_dekorasyon (10)Afrika kültüründe bereketi simgeleyen ağaçtan şekilsiz figürler, odanızın dekorasyonunda muhakkak yer almalıdır.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Kadınlar Kulübü’ne aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Kadınlar Kulübü tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı