Diyet

Diyetsiz Göbek Eritme Tüyoları

Göbek Eritme Tüyoları Ve Egzersizi

Karın yağlarından kurtulma , kardiyovasküler sağlığınızı iyileştirmek, enerji düzeyini artırmak, sağlıklı bir kiloyu korumak ve genel görünümü düzeltmek için yardımcı olabilir.

Diyetsiz Göbek Eritme Tüyoları

Diyetsiz göbek eritme tüyoları makalemizde ince bir bele kavuşmanız için yapmanız gerekenlere yer verdik. Karın yağlarını yakmak için en iyi yöntem asla zayıflama hapları ya da aşırı zorlayıcı diyetler değildir! İşin asıl formülü çok yönlü egzersiz, porsiyon kontrolü ve sağlıklı gıdalar tüketmeye devam etmektir.

Sofranızda sağlıklı besinlere yer açın! Düşük kalorili, sizi aç bırakacak, midenizi tatmin etmeyecek gıdalar yerine, sizin için doğru olan yiyecekleri tercih edin.

Yeşil yapraklı sebzeler, dutgiller, turunçgiller, kepekli tahıllar ve havuç lifli yapıları sayesinde sizi uzun süre tok tutacak, böylece fast food, abur cubur gibi gereksiz kalori tüketmek için midenizde yer kalmayacaktır.

Aşırı yemek yememek için küçük lokmalar halinde çok çiğneyin ve yavaş yiyin. Yemekten önce 1-2 su bardağı su içerek yemeğe başlayın.

diyetsiz_gobek_eritme_tuyolari_2

Karın yağlarını hızlı bir şekilde eritmek için, aerobik egzersizler yapın. Koşu, yürüme yarışı, koşu bandının eğim özelliğinde koşma, ip atlama, sabit bir makine üzerinde kürek çekme ve dövüş sanatları gibi aktif sporların hepsi saatte 500 kaloriden fazla kalori yaktırır. Böylece sırf spor yaparak ayda 2 kilo verebilirsiniz. Özellikle mekik çekme karın yağlarını yok etmek için en etkili sporlardandır.

Göbek Eritme Hareketleri

Kas kütlesi inşa ederek metabolizmanızı hızlandırın.  Düzenli spor yapmak kaslı bir vücuda kavuşmanızı sağlar. Kaslı bir beden ise
daha hızlı kalori yakar, bölgesel yağlanmaları önler.

Karın kaslarınızı güçlendirin. Güçlü karın kasları daha ince ve fit bir görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur.
Günde 20-30 defa karın egzersizi yahut 15 dk pilates yaparak bu hedefe yaklaşabilirsiniz.

Göbek eriten yiyeceklere odaklanın, bazı besinler, yiyecek ve içecekler direk karın yağlarını hedefler ve bu bölgedeki yağ tabakalarını parçalar.
Bu gıdalara yönelin.

İlgili Konular;

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz hepsini uygucağım ??

Başa dön tuşu