Diyet

Hızlı Kilo Verdiren 5 Farklı Diyet Seçeneği

Hızlı kilo verdiren diyetler

Hızlı kilo verdiren diyet listeleri ile kendinize uygun diyeti seçebilirsiniz. Kilo sorunu yaşayanlar için diyet listeleri her geçen gün biraz daha çeşitlenir.

Kolay diyet fırsatlarından yararlanmak isteyenler ise bu sayede kısa bir sürede kilo verebilirler. Ancak herhangi bir diyet programından yararlanmadan önce uzman bir doktordan yardım almakta ve gerekli tahlilleri yaptırmakta fayda vardır.

Aip Diyeti

Son derece katı ve kuralcı olan aip diyeti sayesinde bölgesel kilo problemi yaşayanlar kısa süre içerisinde çözüm bulabilirler.

  • Bağışıklık sisteminin düzenlenmesine destek veren aip diyeti, kuralcı olduğundan dolayı uygulanması sürecinde uzman bir doktordan yardım almak önemlidir.
  • Belirtilen diyet ile birlikte sucuk, sosis, salam gibi işlenmiş etlerin tüketilmesine izin verilmez.
  • Aynı şekilde tahıl ve bakliyatların tüketimi de yasaktır.
  • Yumurta tüketimi de yasak olmak ile birlikte yalnızca sebzelerin diyet programına dahil edilmesine izin verilir.

Akdeniz Diyeti

hızlı kilo verdiren diyet
hızlı kilo verdiren balık diyeti

Farklı kilo verme programlarını denemek isteyenler adına Akdeniz diyeti de avantajlıdır. Kırmızı et, sebze, meyve, tahıl tüketimine izin veren belirtilen diyet ile birlikte kilo verme sürecinde herhangi bir problem yaşanmaz. Özellikle zeytinyağlı yiyeceklerin tüketilmesi, bağırsakların ve sindirim sisteminin çalışmasına da katkı sağlar.

Akdeniz Diyeti Nasıl Yapılır Tıklayın !

Alkali Diyeti

hızlı kilo verdiren diyet
hızlı kilo verdiren diyet

Alkalı diyeti ise son dönemde popüler hale gelen alternatiflerden bir tanesidir. Yiyeceklerin PH değerine göre bir seçim yapılmasına yardımcı olan alkali diyetinde bir uzmandan yardım almak önemlidir. Zerdeçal, tarçın, kayısı ya da kuru erik gün içerisinde mutlaka tüketilmesi gereken ara öğünler olarak belirlenir.

Alkali Diyeti Nasıl Yapılır? Tıklayın !

Ananas Diyeti

Meyve ile yapılan diyet programlarını daha çok tercih edenler adına ananas zengin besin değerine sahip yiyeceklerden bir tanesidir. Ananas diyeti, uzun süre tok tutması ile çok fazla tercih edilir. Sindirim sistemini harekete geçirdiği ve ödemi azalttığı için ananas en iyi zayıflama yöntemlerinden bir tanesidir.

Ananas Diyeti İle 5 Günde 5 Kilo Verme Tıklayın !

Arpa Diyeti

Vücudun ihtiyacı olan potansyum, demir, kalsiyum gibi besinleri kazanması adına arpa son derece avantajlıdır. Arpa diyeti ise uzun süredir kilo problemlerinden kurtulamayanların motive olmasına katkı sağlar. Ancak arpa suyunun fazla tüketimi sağlık açısından zararlı olacağından dikkat etmekte fayda vardır.

Arpa Diyeti İle Haftada 4 Kilo Tıklayın !

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. bu aralar yeni bir çay çıkmış serafit tea diye aşırı memnunum sizide bilgilendirmek istedim…

Başa dön tuşu