Star Diyeti

İngiltere’nin en popüler kadın dergilerinden ‘B’, ünlü manken, fotomodel ve oyuncuların diyetlerini ele geçirdi. Siz de yıldızınızı belirleyin diyetinizi seçin

Savunma Diyeti
Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker ve Geri Halliwell
Yüksek Protein ve düşük kalori içeren yiyecekler yiyip bol Su içmeye dayanan diyet, egzersizle desteklendiğinde kolay ve çabuk kilo kaybına yol açıyor. Aniston’un Oscar töreninden önce, Halliwell’in de yeni albüm, yeni imaj’ için kullandığı diyetin listesi şöyle:
– Kahvaltı: yoğurt soslu bir elma.
– Öğle yemeği: Izgara tavuk salatası (bir porsiyon).
– Akşam yemeği: Kabak, Kereviz sapı, havuç ve Domatesin küçük küçük parçalara ayrılıp çok az zeytinyağda kızartılıp tofu eklenmesiyle elde edilen sebze yemeğinden bir porsiyon.
– Acıktıkça: Küçük parçalar halinde ananas.
Kan Grubu Diyeti
Elizabeth Hurley
Dünyanın en çok kazanan top modellerinden Hurley, bu diyetle cildinin taze ve canlı, saçlarının parlak olduğunu iddia ediyor. Kan grubu (0) olan Hurley’in diyet listesi şu yiyeceklerden oluşuyor:
– Kahvaltı: 2 elma, B vitamini tableti, şekersiz yeşil çay.
– Öğle yemeği: Nohut ve kırmızı fasulyeden yapılmış bir porsiyon çorba.
– Akşam yemeği: Soya sütünün mayalanmasıyla elde edilen bitkisel peynir, 2 ızgara sosis, yağsız teflon tavada pişirilmiş 2 yumurta.
– Öğün aralarında ya da sonrasında atıştırmak için: Bir bardak kırmızı şarap, bir le su, bir havuç, bir salatalığın üçte biriyle hazırlanmış humus.
Ot Diyeti
Elle MacPherson
Avualyalı top model MacPherson, doğum yapmasına rağmen muhteşem fiziğini lifli besinler ve yeşilliklerle koruyor. İşte reçetenin yiyecekleri:
– Kahvaltı: Buğday, Yulaf gibi tahıllarla hazırlanan besinler.
– Öğle yemeğinden önce: Bir armut.
– Öğle yemeği: Sadece yeşil yapraklı sebzelerden oluşan bol peynirli salata.
– Akşam yemeği: Çok az tereyağda pişirilmiş mantar, avokado, Zeytin ve yeşil sebzelerden oluşan salata.
– Acıktıkça: Bu diyette acıkınca tüketilebilecek tek şey bol su. Su haricinde her tür içecek yasak.