Ev & Yaşam

Emsan’dan Kullanım Kolaylığı Sunan “Bade Devrilmez Demlik”

Türk mutfaklarının yıllardır vazgeçilemeyen markası Emsan, kullanım kolaylığı sunan yeni ‘Bade Devrilmez Demliği’ ile karşınızda! Emsan’ın tasarım tescilli devrilmez demliği ev hanımlarının da bir numaralı tercihi…

Siz de geleneksel demleme çay keyfinin tutkunlarındaysanız, Emsan’ın yepyeni Bade çaydanlık takımları tam da size göre. Üstelik çay keyfinizin kaçmaması için endüstriyel tasarım tescilli özel demlik tabanı ile kayma ve düşme tehlikesi de olmadan! Geleneksel demliklerde göz ardı edilen “çaydanlıkların altına tam uyum sağlayamama” özellikleri ‘Emsan Bade Devrilmez Demlik’ ile tarih oluyor. Artık çaydanlığınızı yarı yarıya yan yatırsanız bile demliğiniz, çaydanlığınızdan ayrılmıyor ve yıllar yılı mutfaklarınızda güvenle kullanmanız için kullanım kolaylığı sağlıyor.

Füme, lila ve mor olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunan Emsan devrilmez demliğin gizli kapsül tabanı ise, çayınızın sıcaklığını kaybetmeden uzun süre içilebilir özelliğini korumasına yardımcı oluyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikli Bade Devrilmez Demliğiniz mutfaklarınızdaki bir numaralı yardımcınız olacak.

Başa dön tuşu