Ev & Yaşam

Gelecek Nesil Oteller

Seyahat etmenin dinamikleri her geçen gün değişiyor ve bu yakın bir zamanda hizmet sektöründe olan otelleri zorlayacağa benziyor. Yakın gelecekte sadece hizmet sektöründe fark yaratabilen oteller ayakta kalabilecek. Born Rich sitesinin hazırladığı listeye göre dünya üzerinde görebileceğiniz en lüks otelleri bulacaksınız. Artık sıradan bir 5 yıldızlı otel olmak yeterli değil; listemiz size yüksek teknoloji otellerini tanıyabilme imkanı verecek.

gelecek_nesil_oteller (1) gelecek_nesil_oteller (2) gelecek_nesil_oteller (3) gelecek_nesil_oteller (4) gelecek_nesil_oteller (5) gelecek_nesil_oteller (6) gelecek_nesil_oteller (7) gelecek_nesil_oteller (8) gelecek_nesil_oteller (9) gelecek_nesil_oteller (10) gelecek_nesil_oteller (11) gelecek_nesil_oteller (12) gelecek_nesil_oteller (13) gelecek_nesil_oteller (14) gelecek_nesil_oteller (15) gelecek_nesil_oteller (16) gelecek_nesil_oteller (17) gelecek_nesil_oteller (18) gelecek_nesil_oteller (19) gelecek_nesil_oteller (20)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. super amma ben gitmem asla ya sudu ya da spacede insanmi yasar allahim guzelim yer kuresine yaratmis suyla yetinmemis quruyu da yaratmis neyimize yetmiyor yani super dediyim onu insa eden mimaradir yani orada yasayan akil sagligini itirmeli ya balina cikarsa ben herhalde kalp kirizi geciririm ya meteroit yaklasarsa allah korusun ben yasantimdan guzelim dunyamdan memmnunum nasil diyersiniz siz turkler ben almiyim alanada mani olmiyim ok

Başa dön tuşu