Ev & Yaşam

Kablosuz elektrikli süpürge alırken nelere dikkat etmeniz gerekir?

Son zamanlarda neredeyse günlerimizin tamamı evlerimizde geçiyor. Haliyle evlerimiz her zamankinden çok daha fazla dağılıp kirleniyor ve evde hijyeni sağlamak daha zor hale geliyor. Dolayısıyla, gün içerisinde bir çok kez tekrarlanan temizlik ihtiyacı için son teknoloji kablosuz süpürgeler kullanıcıya büyük bir hız ve kolaylık sağlıyor. Peki, kablosuz bir süpürgede hangi özelliklere bakılmalı?

Elektrik süpürgesini yenilemek isteyenler ya da çeyizimde en iyisi olsun diyenler için olmazsa olmaz özellikleri sizin için derledik…

Hızlı ve Etkili Temizlik

Kablosuz süpürgeler, günlük temizlikte elinizin altında her an kullanıma hazır olması, kolay manevra kabiliyeti, standart torbalı/torbasız süpürgelerdeki gibi kablonun yetişemediği yerlerde rahatlıkla kullanılması gibi özellikleri nedeniyle çok büyük avantajlar sağlıyor.

Uzun Kullanım Süresi

Tüm ev temizliğinde kesintisiz temizlik için kablosuz süpürgelerin kullanım süresi çok önemlidir. Bunu da sağlayan yüksek hava akışına sahip dijital motor ve yüksek performanslı lityum iyon pillerdir. Genelde eco, normal ve turbo modlarına göre kullanım süreleri değişir. Siz kullandıkça çekim gücü azalmayan, bataryası uzun süreli kullanıma uygun olan teknolojileri tercih etmek önemlidir. Böylelikle sürekli şarj etmek zorunda kalmazsınız ve tüm bir evi tek seferde temizleyebilirsiniz.

360 Derece Çekim Gücüne Sahip LED Başlık Teknolojisi

Her zemine uygun tek bir başlık olması, temizliği daha hızlı bitirmenizi sağlar. Böylelikle halı ve sert zemin için başlık değişimi yapmak zorunda kalmadan zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Son teknoloji olan 360 derece çekim gücü sağlayan başlık, tek seferde her yönden tüm tozları toplar ve ulaşılması zor köşeleri bile temizler. Özellikle ailemizle sürekli evde olduğumuz ve hijyenin çok daha önem kazandığı bugünlerde; gözle görünmeyen tozlar, saç, evcil hayvan tüyleri gibi tozlar standart başlıklarla zemin temizliğinde gözden kaçabilir. Bu durumda özellikle alerjik bünyeler ve astım hastaları için daha büyük bir sorun teşkil eder. LED Başlık sayesinde gözle görünmeyen tozları bile ortaya çıkararak derinlemesine kusursuz bir temizlik sağlar!

Kullanım Kolaylığı ve Kesintisiz Temizlik

Özellikle ulaşılması en zor bölgelerde kolayca erişim için kablosuz süpürgenin dizaynı önem taşır.Kolayca manevra yapabiliyor olması ve toz haznesinin üst kısımda yer alması daha düşük açılarda kullanıma olanak tanır ve alçak mobilyaların altına tamamen düz bir şekilde girebilir.

Buna ek olarak aksesuarların süpürgeye entegre olduğu bir ürün dizaynı, sizi aparatları takıp çıkarma zahmetinden kurtarır, hızlı ve kesintisiz temizlik sağlar. Bu şekilde aksesuarları tek dokunuşla kolayca kullanabilirsiniz. Entegre yumuşak fırça aparatı dilediğiniz zaman erişilmesi zor yerlerde kullanmanız için boruya entegre edilmiştir. Çıkarılabilir el tipi üniteye sahip olması ise 2’si 1 arada bir cihaza dönüşmesini sağlar. Özel turbo fırçasına sahip olması ise evcil hayvan tüylerini ve saçları kolayca toplayabilmesini sağlar.

Temizlik sonrası toz haznesinin boşaltımı da önemlidir. Burada dikkat edilmesi gereken kolayca tek elle çıkarılabilmesi ve etrafa dağılmadan hijyenik bir şekilde boşaltılabiliyor olmasıdır.

Detaylı bilgi için tıklayınız!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Başa dön tuşu