Ev & Yaşam

Scotch-Brite Kir Tutmayan ve Çizmeyen Sünger

Bulaşık yıkarken süngerin üzerinde kalan yemek artıklarını temizlemekle vakit harcamayın! Scotch-Brite kir tutmaz süngerin üstün fiber teknolojisi sayesinde yemek artıkları suyun altında birkaç saniyede temizlenir. Çizmeden mükemmel temizler…

Scotch Brite Kir Tutmaz Sünger
Scotch Brite Kir Tutmaz Sünger

Üstün fiber teknolojisiyle bulaşıkları çizmeden mükemmel temizleyen Yeni Scotch-Brite™ Kir Tutmaz Sünger’in eşsiz yüzeyine, inatçı yemek artıkları dahil hiçbir şey tutunamıyor. Scotch-Brite™ Kir Tutmaz Sünger, sadece birkaç saniye suyun altında tutularak kolayca temizleniyor. Bulaşık süngeri kategorisinde açık ara pazar lideri olan Scotch-Brite’ın Türkiye’de piyasaya yeni çıkardığı bu ürün, 3M’in müşteriden ilham alarak geliştirdiği inovatif ürünlerden biri.

kir tutmaz sünger
kir tutmaz sünger

3M’in temizlik ürünleri pazarındaki yenilikçi ve lider markası Scotch-Brite, komple ev temizliği için pratik çözümler sunuyor. Scotch-Brite Ev Bakım ürünleri ailesinde; Ovma, Pratik Sünger, Tüy Toplayıcı, Yüzey Temizleyici, Vitro, WC Temizleyici, Silme, Mikrofiber, Eldiven, Yer Bakım, Silsüpür, Set Paspas ürün grupları yer alıyor. Geliştirdiği üstün teknolojiler ile mutfak, banyo, cam, yer için temizlik çözümleri üreten Scotch-Brite’ın ürünlerinde dayanıklılık ve performans ön plana çıkıyor.

Başa dön tuşu