Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Bi'Torba Dolusu Mis Koku

Ödül : Doğru cevap veren şanslı 10 üyemiz Koroplast Ürünlerinden oluşan hediye Paketi kazanıyor !

Biz kadınlar için koku önemlidir, temizliğin göstergesi mis kokulu çamaşırlar ve evlerdir. Evdeki en büyük sorunlarımızdan biri çöp kovalarından yayınlan kötü kokular.

Türkiye’nin en çok tercih edilen çöp torbası markası Koroplast kadınların imdadına “Bi torba dolusu mis koku” ile yetişti.

Koroplast’ın Limon, Çilek, Lavanta kokulu çöp torbası çeşitleri kötü kokuların en büyük düşmanı haline geldi. Üstelik bu ürünlerden biri Türkiye genelinde yapılan oylamayla siziler tarafından EN ÇOK OYU alarak 2014’ün EN BEĞENİLEN ÜRÜNÜ seçildi.

Yıllardır hanımların en büyük yardımcısı olan Koroplast yine yıllardır çöp kokusu konusunda mağdur olan biz hanımların kurtarıcısı oldu.

Bunun yanısı sıra Koroplast, satın aldığımız kokulu çöp poşetlerinde yine bizler için bibirinden güzel sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunuyor.

Satın aldığınız Koroplast Kokulu Çöp Poşetleri’ninin ambalajındaki şifreyi koroplastlazamankazan.com adresine giriyorsunuz, hem anında hediye kazanma şansı yaklıyorsunuz hem de 1.000 TL Trendyol Hediye Çeki ve 2.000 TL Tatil Sepeti’nden Tatil Paketi çekilişlerine katılma hakkı kazanıyorsunuz.

Üç ayda bir yapılacak olan büyük çekilişlerde kazanacak 6 şanslı kişiden biri olabilir ve büyük ödülleri kazanma şansı yakalabilirsiniz.

Ayrıca benimde hayatımda Zaman Kazandıran Pratik Fikirlerim var diyerek yorumlarınızı koroplastlazamankazan.com adresine yazabilir, her hafta yüzlerce hediye kazanmaya başlaybilirsiniz.

Kazanamaya başlamak için; aşağıdaki soruyu doğru yanıtlayanlar arasında yapılacak çekilişle 10 kişiden biri olun ve Koroplast Hediye paketini kazanın.

Bu pakette neler mi var ?

- Streç Film
- Alüm Folyo
- Pişirme Kağıdı
- Fırın torbası
- Banyo Boy Çöp Torbası
- Lavanta –limon-çilek Çöp Torbaları
- Buzdolabı Poş.
- Buz torbası
- Kilitli Poşet
Ödül : Doğru cevap veren şanslı 10 üyemiz Koroplast Ürünlerinden oluşan hediye Paketi kazanıyor !

Bu yarışmaya katılmak için giriş yapmalısınız.

Giriş Yap & ÜCRETSİZ Kayıt Ol

Google ile giriş yap