Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Temizliğin yeni nesli ; Yeni Persil Premium

Ödül : Doğru cevap veren şanslı 12 üyemiz, Vernel ürünlerinden oluşan bir sete ücretsiz sahip olacak!

Temizlikte en iyi sıvı deterjan Persil, inovasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Tüm dünyada ilk kez Türk tüketicilerin beğenisine sunulan Persil Premium, kullanıcılarına premium düzeyde kalite sunmayı hedefliyor.

Toz ve jel seçenekleri, göz alıcı ambalaj tasarımıyla raflarda yerini alan Persil Premium ürünleri mükemmel performansıyla da öne çıkıyor.

Üstün leke çıkarma gücü

Persil Premium Jel, Türkiye sıvı deterjan kategorisinde bugüne kadar geliştirilmiş en iyi formülü sunuyor. Persil Premium Jel’in üstün* leke çıkarma gücü bağımsız bir Alman Temizlik Teknolojileri Enstitüsü tarafından onaylanmıştır . Lekeleri diğer tüm sıvı deterjan markalarından daha iyi çıkarır.

Ölçekleme kolaylığı ve kalıntı bırakmayan özellikleriyle tüketicilerine birçok avantaj sunar. Persil Premium Jel, hem renkli hem de beyaz çamaşırlar için kullanılabilir.

Toz deterjan tercih edenler için ise Persil Premium Toz deterjan, geliştirilmiş leke çıkarma formülü ile en zorlu lekelerde bile çok daha etkilidir.

Seçkin, kaliteli parfüm

Persil Premium, içerdiği değerli yağ özleri ve parfüm esansları sayesinde çamaşırlarınızda 4 haftaya kadar kalıcı ferahlık sağlar!

Temizliğin yeni nesli

Bütün bu yenilikçi özellikleri ile Persil Premium, çamaşır deterjanı pazarında yepyeni bir çağ başlatıyor.

Persil Premium ile görebildiğiniz ve koklayabildiğiniz farkı keşfedin. Üstün tasarım, üstün performans ve üstün koku deneyimini Persil Premium ile yaşayın.
Ödül : Doğru cevap veren şanslı 12 üyemiz, Vernel ürünlerinden oluşan bir sete ücretsiz sahip olacak!

Bu yarışmaya katılmak için giriş yapmalısınız.

Giriş Yap & ÜCRETSİZ Kayıt Ol

Google ile giriş yap