Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Tişörtün tarihçesi !

Ödül : Doğru tahmin eden şanslı, 20 tişört sever üyeye KUUP Tişörtlerinden beğendiği 1 adet tişörtü gönderiyoruz ( :

[​IMG]

Neden KUUP, Neden Tişört, Neden Sıra Dışı ?

Sorular, sorular…

Soru sormadan aslında pek bir şeyin çözüldüğü yok. Çoğu zaman, sorunun fark edildiğini bile söyleyemiyoruz ki doğru soruları soralım. İşte burada, fark etmenin ne kadar sihirli bir ifade olduğundan bahsetmemiz gerekiyor.

Yaz sıcağında efil efil essin diye giydiğimiz tişörtler yorgan gibi kumaşı ile yük olunca, rahat olması gerekirken yakası azap çektirince, yoğun hayat içerisinde bir de tişört bizi bunaltınca anladık aslında bir şeylerin değişmesi gerektiğini…

Tişört Mü Bu Kadar Dert Oldu ?

Kesinlikle! Sonra, farkı yaşayınca, yaşatınca doğru yolda olduğumuzu da anladık. Tek bir soru ile başladı tüm süreç, sorunların farkına vardık ve adım attık. Bu kadar!

Nedir Farklı Yaptıklarımız ?

Öncelikle, yorgan gibi değil kumaşımız. Sokakta yürürken, teninizde hafifçe esen rüzgarı hissedebiliyorsanız… Nasıl? Hissetmiyor musunuz? Ee, hissetmelisiniz… 40/1 kumaş kullandık bu yüzden, ipliğimizi özel seçtik. Dedik ki şiir gibi olmalı kumaşımız, şairin de dediği gibi rüzgar gibi dokunmalı… Oldu da. İyi de oldu, çok da güzel oldu.

[​IMG]

Sonra dedik ki, “yetmez kumaş, dahası da olmalı.”

Emprime baskı ile capcanlı renkler kattık baskılarımıza. Çok uğraştırdık, çokça uğraştık, tasarımcılarımız yeri geldiğinde küstü, yeri geldiğinde yerlerinde duramadılar… Ortaya beğenilen tasarımlar, uzun süre solmayan renkler, tişörtlü anılar, hikayeler çıktı.


[​IMG]


Bir kez işin içerisine girip, dertli olduğumuz bir konuya bulaştık ya! Ardı arkası kesilmedi haliyle… Yakaları genişlettik sonra, bunaltmasın dedik, hoş dursun istedik. Bir de ribanayı da inceltince, mis gibi oldu! Etiket değil de talimatları enseye bastık kaşındırmasın, sökerken tişörte zarar gelmesin diye…

Hep rahatlık peşinde koşmak olmaz, sağlık ve şıklık eksik olmazsa olmaz dedik, kumaşlarda 100% pamuk, baskılarımız su bazlı olsun diye tutturduk. Oldu da. Sağlık olmadan rahatlık olur mu hiç?

[​IMG]


Standartlaşmış tişörtler bir tarafta ibretlik dururken, olmasını istediklerimizin listesini iyice eritmişken kalıba da el atalım dedik. Özel bir kalıp tasarladık, vücudumuza otursun, ne uzun olsun ne kısa, tam kararında… Bir de bunların hepsini kuup kapsüllere koyup göndermeye başladık, o da ayrı bir sürpriz :-)

[​IMG]

Herkes için değil, kıymet veren için !

Derdi detay olan, detayı tişört olan için olsun istedik ve sınırlı sayıda ürettik. Herkeste görmesinler, sıkılmasınlar, taşımaktan memnun, KUUP denince mutlu olsunlar, arada da hal hatır sorsunlar bizim için yeter dedik.

[​IMG]
Şimdilik beyaz ve antrasit tişörtlerimizle, yeni eklediğimiz 3, toplamda 18 tasarımımızla, güzel anılarımız, keyifli dostluklarımızla, etkinliklerimizle, sürprizlerimizle KUUP olarak karşınızdayız.

İstiyoruzki aynı dertleri paylaşanlarla daha çok temas edelim. Fikir alışverişi yapalım, beraber eğlenelim, beraber coşalım.

Yarışmamız Ne Mi ?

Çok basit! Ultra super acayip kolay.

Hiç düşündünüz mü tişörtün bir tarihi var mıdır? Olmaz olur mu? :-) Şahane ve çok da karizmatik bir hikaye hem de. Tişörtün yaygınlaşmasında çokça etkisi olmuş, zamanlarının en cool ve en ünlülerinden iki aktörümüz var gönülleri fethetmiş, dillere destan, gözlere şenlik olmuş. Aşağıdaki seçeneklerden doğru olanı bulmanızı bekliyoruz.

Doğru tahmin eden şanslı, 20 tişört sever üyeye KUUP Tişörtlerinden beğendiği 1 adet tişörtü gönderiyoruz.
Ödül : Doğru tahmin eden şanslı, 20 tişört sever üyeye KUUP Tişörtlerinden beğendiği 1 adet tişörtü gönderiyoruz ( :

Bu yarışmaya katılmak için giriş yapmalısınız.

Giriş Yap & ÜCRETSİZ Kayıt Ol

Google ile giriş yap