Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Hayatın İçinden

Hayatımızda ilişkilerin yeri, doğrularımız yanlışlarımız problemlerimiz ve kişisel gelişim için herşey bu bölümde.

1. Yardım Melekleri

Yardım kuruluşlarına ait haberler, yardım kampanyaları ve sizlerin öncü olmak istediği yardım çalışmalarını buyrun bu alanda paylaşın.
    Konular:
    980
    Son: Peruk bankası için destek The Calender, 16 Aralık 2018 10:25
    RSS
  2. Kadın'a Dair

Konular:
    590
    Son: Eşim bana şiddet uyguluyor.. TATOSH, 15 Aralık 2018 21:00
    RSS
  3. Dualarımız Sizinle

Konular:
    2.659
    RSS
  4. Kişisel Gelişim

Kişisel Gelişim ile ilgili, önerilerin, deneyimlerin, sorunların tartışıldığı forum.
    Konular:
    3.435
    Son: 33yaş ikinci şans Cansinn34, 17 Aralık 2018 02:16
    RSS
  5. İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden

Arkadaşlık, iş, kadın-erkek, aile, komşuluk gibi hayatın her alanında görülen ilişkilerin tartışıldığı forum.
    Konular:
    23.422
    Son: Kırgınım Cansinn34, 17 Aralık 2018 02:13
    RSS
  6. Aşk & Sevgi Köşesi

Bana aşkını söyle sana kim olduğunu söyleyelim : ) Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri
    RSS
  7. Bir derdim var : (

Bugün canınız mı sıkkın ? Belki sebep var belki yok. Yazıp rahatlamak istiyorsunuz belkide yorumlar istiyorsunuz. Buyrun bu alan sizin için. İçinize atıp dert sahibi olacağınıza BDV'ye yazın söz sahibi olun
    Konular:
    111.698
    Son: Uzak ilişkide iletişim problemi illedeben, 17 Aralık 2018 04:02
    RSS
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.