Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yeni Makale Yorumları

1. FusRam
    İçi ferah kokuyor. Ve kazanı pırıl pırıl yaptı :21: yalnız körük kısmında biraz beyazlıklar kaldı :ıslık:
  2. lesya8610
  3. Elifyldzzz
    Daha önce bulaşık makinası tableti atıp öyle temizletiyordum.Marc ı demedim bu sefer makina çok güzel kokuyor
      karamelli_turta bunu beğendi.
  4. Shr19
    Bende sirke kullanıyordum ama makineye zarar verdigini okudum bir yerde :KK64:bir de bulaşık makinesi tableti koyup çalıştıran varmış deneyen oldu mu?
  5. Esra
    Makinemde bir süredir koku problemi yaşıyorum. Üst üste sirke- karbonat ve bir paket Marc denedim. Bir de makinenin lastiğini iyice temizledim. Koku kesilmiş gibi şu an, tam olarak hangisi iyi geldi bilemiyorum
      karamelli_turta bunu beğendi.
  6. Unicornbe
    Genelde calgon kullanirim sularimiz cok kirecli ama işe yariyormu yaramiyormu bilmiyorum koku sorunu yok tek skinti kirec olusmasin sabun kalintilari sarartmasin... gorursem marc deneyecegim.
  7. choccywhoccydoodah
    Ben servisten almıştım 5li paket temizleyici,halihazırda kullanıyorum ama elimdeki bitince deneyeceğim bu ürünü malum aldığım marka her yerde bulunmuyor,bu daha ulaşılabilir denemeye değer
      Unicornbe bunu beğendi.
  8. yasemin8085
    ilk kullanmama rağmen güzel sonuçlar aldım teşekkürlerr
      karamelli_turta ve Unicornbe bunu beğendi.
  9. RyhnMlk
    5 yıldır ne Calgon ne de başka bir kireç çözücü hiç birini kullanmıyorum makinem bugüne kadar hiç bozulmadı çok ta temiz yıkıyor :halay:
      Kleomantis bunu beğendi.
  10. dreamy07
    Marc güzel kokusu ve makine temizliği iyi. Fiyatını bilmiyorum.
      anneaslan bunu beğendi.
  11. azerinnn
    Daha gecenlerde limon tuzu dokup 95 dercede calistirdim makineyi hatta kkya foto da attim sonuc muhtesem:)
      a-nur, aeben ve karamelli_turta bunu beğendi.
  12. karamelli_turta
    Makinemden kötü kokular geliyordu, yıkanmış ıslak çamaşırlar bile kötüydü :( deterjan yumuşatıcı bol bol koyduğum halde. Nette bu ürünü gördüm migrostan alıp 2 tüpü de arka arkaya program yaptım . Sonuç ;mükemmel makinemi değiştirmeye gerek...
  13. Hsynda
    Calgon kullaniyorm bende muhtesem kokuyor bunu denemedm gorursem alip denemeyi dusunurum
  14. akimel
    sirke ile 90 derecede çalıştırınca mis gibi
      aeben bunu beğendi.
  15. Saadetim33
  16. Justibella
    beyaz sirke, bi 90' lik program hop makina tertemiz :27:
  17. doguege
    benim makinemde ara ara koku oluyor hiç kullanmadım kullanmayı düşünüyorum
  18. merveeeeeeeee717
  19. Akli denge
    Calgon kullanıyorum.. Hiç denemedim bu ürünü :KK45:
      EyyyYar bunu beğendi.
  20. can09e
    süresi geçmiş ürün göndermişler...kullanamadım..
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.