Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yeni Ürün İncelemeleri

1. Helena
    4/5,
    "Marc tam not aldı"
    Ürünü ilk kez kullandım ve çok beğendim. Böyle etkili bir ürün olacağını düşünmemiştim. Makinamın içi pırıl pırıl oldu,kazanı parladı ve mis gibi koktu. Hemen diğerini annemle paylaştım o da çok memnun kaldı. Böyle bir ürünle kadınlar kulübü... Detaylı Açıklama
  2. WOLFROG
    5/5,
    "Beğendim"
    8 senelik makinemin kokusu değişti. Beğendiğim bir ürün oldu. Detaylı Açıklama
  3. FusRam
    5/5,
    "Pırıl pırıl kazan :)"
    Ferah bir koku ve kazanım pırıl pırıl oldu :) yalnız körük kısmında beyaz kalıntıların neden olduğunu anlamadım :/ Detaylı Açıklama
  4. Gulsahh54
    5/5,
    "süper bir ürün"
    eczanede bizzat satışını tercih ettiğim bir ürün ve doğallığı ve saflığı sayesinde cilde herhangi bir yan etkisi olmuyor bizim gibi dışarda çalışan bayanların çantasında olması gereken bir temizleme mendili Detaylı Açıklama
  5. lacasadepapel
    5/5,
    "Pırıl pırıl oldu!"
    Daha önce çamaşır makinesi temizleyicisi hiç kullanmamıştım. 12 yıldır kullandığım makinemin deterjan gözünü çıkarıp yıkıyor, lastiğinde biriken pislikleri ara ara çıkartıyor ve içini dışını temiz bir bezle siliyordum. Geçen gün arkadaşımın... Detaylı Açıklama
  6. Aysem4546
    1/5,
    "severek kullanıyorum."
    Bir arkadasımın önerisiyle aldım ve sasırtıcı derecede güzel ve kullanıslı oldugunu farkettim. Kokusu ve nemlendiriciliği inanılmaz güzel. Detaylı Açıklama
  7. stanki
    5/5,
    "Etkili"
    İlk defa bu şekilde bir ürün kullandım. Etkisi hissedilir durumda. Detaylı Açıklama
  8. dunya41
    4/5,
    "teşekkürler"
    ürünler elime ulaştı kullandım parlattı makinemi gerçekten. deterjan ve yumuşatıcı kokusunu daha etkili duyar oldum. sene de bir kullanabilirim diye düşünüyorum. deneme fırsatı verildiği için teşekkürler. Detaylı Açıklama
  9. HaslanmisPattis
    5/5,
    "Marc Çamaşır Makine Temizleyicisi"
    Maksimum senede bir alıp kullanmak iyi olacaktır. Belirgin bir sıkıntı yoktu fakat kullandıktan sonra fark hissediliyor. Detaylı Açıklama
  10. ftemiz
    5/5,
    "marc süper bir ürün"
    uzun zaman sonra makinamdan çıkan çamaşırlarda deterjan ve yumuşatıcı kokusunu almamı sağlayan ürün. bana deneme fırsatı sunduğu için kk ye çok teşekkür ederim. Detaylı Açıklama
  11. lavinza
    5/5,
    "Marc çamaşır makine temizleyicisi"
    Tek kelimeyle muhteşem bir ürün! Pratik, kolayca kullanılan ve makinamı tertemiz yapan bir yardimci Detaylı Açıklama
    safaninannesi bunu beğendi.
  12. safaninannesi
    5/5,
    "Tertemiz makina mis gibi çamaşırlar"
    Öncelikle şunu söylemeliyim ki deneme ürünü gönderileceğini öğrendiğimde tek bir ürün gönderilir diye düşünmüştüm, iki adet ürün gönderildi. Cömert tutumu için march a teşekkür ederim. Ürün çok pratik gerçekten makinemde ferah bir koku bıraktı.... Detaylı Açıklama
  13. emineemirhann
    5/5,
    "tertemiz makinem"
    harika bir ürün bayıldım yeni hesaplı kalıteli başka nerde bulabiliriz tertemiz bir makine Detaylı Açıklama
  14. cotard sendromu
    5/5,
    "Mis Gibi"
    [ATTACH] Makinemin içi pırıl pırıl oldu ve mis gibi koktu. Önceden çamaşırlarım makinede yarım saat beklese bile kokuyordu. Şu anda o sorun da ortadan kalktı. Teşekkür ederim. :) Detaylı Açıklama
  15. dreamy07
    5/5,
    "Beğendim"
    İki kutu gelmişti bir tanesini anneme denettim diğerini kendim denedim. Ürünü anlatildigi şekilde kullandikran sonra kapağı açınca gelen mis gibi kokuyordu beni mest etti. Koku düşkünlüğüm var zaten,koku önemli, makina içine baktığım da pırıl... Detaylı Açıklama
    safaninannesi ve cotard sendromu bunu beğendi.
  16. cananzeyno
    5/5,
    "Marc yine yaniltmadi"
    Marc bana bu üründen iki adet göndermişti, birini iş yerinden arkadaşımla paylaştım, ikimizde kullanım klavuzuna göre uyguladık çok faydalı bir urun kesinlikle en az bir defa kullanmak lazim Detaylı Açıklama
    safaninannesi ve cotard sendromu bunu beğendi.
  17. Yes You Can
    5/5,
    "Çiçek bahçelerindeyim:)"
    Merhaba:) Ürünü annemle birlikte talimatlara uygun kullandık. Çamaşır makinamızın için pırıl pırıl adeta çiçek bahçesi:) Öneri için Annem tarafından bütün akrabalar eş dost arandı tabi:) Yıkamış olduğumuz beyaz çamaşırlara bile kokusu sinmiş... Detaylı Açıklama
  18. mavipatikler
    5/5,
    "Teşekkürler marc"
    İlk kez çamaşır makinesi temizleyici kullandım. Resmen makinem ışıldadı ve miss gibi kokdu.Gerçekden başarılı buldum herkese tavsiye ederim. Kadınlar Kulübüne ve Marc a tesekkür ediyorum. Detaylı Açıklama
  19. loveislovee
    5/5,
    "çok beğendim."
    deneme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim.memnun kaldım Detaylı Açıklama
  20. cerencakmak
    5/5,
    "Pırıl Pırıl Makinam"
    Daha önce böyle bir ürün kullanmadım. Makinamız tertemiz oldu. Kesinlikle herkese tavsiye ederim, Kadınlar Kulübüne teşekkürler :) Detaylı Açıklama
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.