Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yeni Makale Yorumları

1. salihaas
  2. zehraongoren41
  3. zehraongoren41
  4. zehraongoren41
    nasıl yapıldığı video ile anlatılsa ne güzel olur :)
  5. gulcankap
    mama kullanan annelere tavsiye var mı ?bağışıklığı için ?
  6. gulcankap
    faydalı bilgiler , çocuklarda zencef,il ve zerdaçal ne zaman verilebiliyor ?
  7. Sedefulgen48
    Bende pek işe yaramıyor Daha etkili karışımlar varmı ?
  8. Birbenbb
    Ben yapiyorum çok faydasını gördüm yoğurt maskesi ni
  9. mervesariyavas
  10. 3434senem
    mrb arkadaşlar annem istanbulda avcılar hospitalde yatıyor cıkarırken indirim kartı gerekiyor sizlerden ricam elinde olan varsa bana yazabilirmi . şimdiden tşkler. nereye yazacagımı bilemedim özür.
  11. sule-nagodya
    Ben Türk kahvesinin de çok faydasını gördüm ama bu maskeleri düzenli yapmak lazım. Birde benim cildim çok hassas. Her şeyi deneyemiyorum. Nişantaşındaki Koral klinikte bi h-100 aşısı yaptırmıştım. Sırf merakımdan sanki cildim ışıldadı gibi...
  12. sule-nagodya
    Ben Koral klinikte Deniz hocaya hydrafacial yaptırdım. Cildim adeta parladı. İlk defa gittim ama çok memnun kaldım. Deniz hoca ve çalışanlar çok iyi ilgileniyor.
  13. Zipzip-
  14. aijoo
    Bir ay deseydiniz hadi belki denirde 1 hafta da kim 10kg verir Allah aşkina
  15. Birbenbb
  16. edanur3435
    ne yapmam gerekir cıldım cok yaglı
  17. edanur3435
    ben aktardan kıl maskesı aldım gayet basarılı
  18. ezgisolmaz
    evde de yapabileceğimiz karışımlar eklense güzel olur
      Irenasun bunu beğendi.
  19. Yaqmurr35
    Mrb arkadaslar ben 1 aydır adet görmedim kasımın 23 cunde oldum aralıkta beklediğim tarihte gelmedi belki duzensızdır gelir dedım gelmedi SuAn ocak ayına girdik ve ben Aralık ayı boyunca adet görmedim iki hafta once kan testi yaptırdım negatif...
  20. ayse02090