Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Yeni Ürün İnceleme Yorumları

1. Kazen
  2. halenn
  3. evlaefe
    Sipariş ettim En kısa sürede elime geldi eşim görür görmez bayıldı mükemmel ve el işçiliği var geyik boynuzundan yapılma 27 santimlik bir bıçak sipariş etmiştik kılıfıyla kalem hediyesiyle bilekliği ile kendi özel kutusuyla paketli mühürlü bir...
      Kazen bunu beğendi.
  4. cananzeyno
    Aşırı kuru bir cildim olmasına rağmen sonuç aldığım tek ürün
  5. cananzeyno
  6. MNV81
    bende bir dönem kullandım ikizlerime bebelac gold memnunda kaldım herçekten sindirim kolaylığı sağlığıyor ve rahatlatıyor tavsiye ederim
  7. sinemmiss1
    Eşim mamamızı bulamayınca bebelac gold almış. o kadar memnun kaldım ki anlatamam. önerrim annelere kesinlikle
  8. missERE
    premature bebek annesi olarak bebek hemşiresinin tavsiyesiyle başladığımız bebelac gold nenatal ve devamında bebelac gold 1 ve 2, bebeğim için güvenle içirdiğim bir ürün, zaten başka ürünü de istemedi, bir anne olarak hazırladığım devam sütünün...
  9. Darmiss
    Ütü aparatı var mı ?
  10. Pankgirl
    Gayet doyurucu ve besleyici, özellikle geceleri en iyi yardımcımız ❤️
  11. csimitci
    Bebek gold 5 en iyisi Bebeğim için her ürünü denedim fakat cocugumun en rahat ettiği ve geceleri en rahat uyuduğu ürün bebelac gold oldu. Artık gecelerimiz cok rahat bebeğim de mutlu ben daha mutluyum
  12. Denas14__
    Gorumcemin kizi bebelac ile buyuyor :) diger bir marka kabizlik ve gaz problemi yapinca doktor bunu onermis. Simdi cok iyi sindirimi cok rahat.
  13. evlaefe
    Kızıl geyik boynuzundan bir adet eşim için sipariş ettim geldiğinde sizinle de paylaşacağım Bence bu bir tutku bayıldım modellere @Kazen
      Kazen bunu beğendi.
  14. Kz3538
  15. fitPervin
  16. karlidenizz98
    hiç bulasmayalım desenıze resmen yorumlar kotu oldugunu bellı etmıs
  17. hazel07
    kullanmadım ama denemek istiyorum
  18. hazel07
    hediye olarak aldığım ve kulladığım ürün . biraz pahalı fakat kullanılabilir
  19. orjinalcileklisut
    2 yaşındaki kızım severek içiyor.. Benim bile ağzım sulanıyor kutusunu görünce :D Öyle lezzetli ki :)) Pınar markasının en çok sütleri güzel oluyor bence..
  20. sevgidoji
    yaşım 20 halen devam ediyorum :D harika
      orjinalcileklisut bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.