Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Yeni Ürün İncelemeleri

1. BeautifulPanda0814
    5/5,
    "Çok güzell"
    Ben zeytin yağini butun yemeklere kullanirim bagzisi agir kokuyor ama bu tam bnim istedigim gi bir yağ çok guzel :kk77: Detaylı Açıklama
  2. _Bayankus_
    5/5,
    "Saff ve güzel"
    Bebeğimin yemeklerine sadece egemden kullanıyorum. Omletlerini bile zeytinyağı ile pişiriyorum . Kekinede zeytinyağı kullanıyorum.Oğlumda bayıla bayıla yiyor.İçim çok rahat. Ayrıca salatalarda da kesinlikle tavsiye ederim. Ağır bi koku... Detaylı Açıklama
  3. ferda88
    5/5,
    "Severek içiyoruz"
    Sütüm yetersiz olduğu için doğduğu günden beri devam sütü kullanıyoruz ve doktor tavsiyesiyle bebelac gold kullanmaya basladik gayet severek içiyor tok tutuyor ve sindirimi kolay . Her yerde de buluyor Detaylı Açıklama
  4. incesaz3506
    1/5,
    "Gerçekten fit mi?"
    Şeker oranı yüksek, zayıflamak içiğn tercih olamaz. Glikoz ve fruktoz şrubu içeriyor. Detaylı Açıklama
  5. Kazen
    1/5,
    "Servis ağınız sizi bitirecek ..."
    Tüm servislerde böylemi bilmiyorum ama tüm hatalar da kullanıcıya yıkılmaz ki ? Makine üst katta çalışıyor alt katta uçak iniyor zannediyoruz. Servis ağı çok yetersiz, aksesuarlarda hiç bir garanti işleme girmiyor. Tüm servislerde böylemi... Detaylı Açıklama
    Mune bunu beğendi.
  6. orjinalcileklisut
    5/5,
    "Bebeğim Afiyetle İçiyor"
    6 ay sonrası sütüm azaldı ve mecburen devam sütlerini araştırmaya başladım, bebelac gold ağırlıkla kullandığı devam sütü oldu. Bebeğim afiyetle çabucak içiyor ve uykuya dalıyor maşallah herhangi bir gaz sorunu da yaşamadı şimdiye dek. Ayrıca... Detaylı Açıklama
  7. SWALLOW09
    5/5,
    "Bebeğim mutlu biz mutlu"
    Sütüm yetersiz kaldığı zaman tanıştık Bebelac gold ile ve iyi ki tanışmışım ne gaz sorunumuz oldu ne kabızlık. Hem fiyati hem yerde kolay bulunması en büyük artilarindan biri zaten. Tadı da harika bazen bebegimin bitiremedigi zaman kalanını... Detaylı Açıklama
  8. hamaratevkedisi
    5/5,
    "Mutlu bebek mutlu anne"
    Anne sütüne takviye olarak oğlumda da kullanmıştım, şimdi de kızıma takviye olarak veriyorum. Gaz yapmadığı için rahat bir uyku uyumalarını sağlıyor. Eşimle yaptığımız tüm araştırmalar sonucunda anne sütüne en yakın devam sütü olduğunu... Detaylı Açıklama
  9. aykumsal
    5/5,
    "Bebelac gold herkese tavsiye ederim"
    Bebelac gold bebeğim çok severek tüketiyor. Denediğim z Diğer mamaların hiçbirinin tadını bebeğim beğenmedi. Bebelac gold Gelişimine de çok büyük katkı sağladı. Anneler gönül rahatlı ile kullanabilir. Tavsiye ederim Çok... Detaylı Açıklama
  10. sweetwitch01
    5/5,
    "Bebekle konfor :)"
    Birçok mama denedik ancak Bebelac GOLD dışında hiçbirini beğenmedik. Çünkü hepsi ya gaz yaptı ya da midesini rahatsız ederek kusmasına sebep oldu. Bebelac GOLD ile tanıştıktan sonra ne gaz kaldı ne sancı :) Severek içiyoruz :) Geceleri de mışıl... Detaylı Açıklama
  11. derinpinar_
    5/5,
    "İyi ki varsın Bebelac Gold"
    Doktorumuzun önerisiyle Bebelac Gold kullanmaya başladık. Bebeğim önceden kullandığımız mamalarda çok gaz sorunu yaşamıştı, severek içmiyordu sık sık kusuyordu. Allah doktorumuzdan razı olsun iyi ki önermiş çok memnunuz. Bebeğimin kilo alımı... Detaylı Açıklama
  12. missERE
    5/5,
    "bebelac gold aşkına <3"
    premature bebek annesi olarak bebek hemşiresinin tavsiyesiyle başladığımız bebelac gold nenatal ve devamında bebelac gold 1 ve 2, bebeğim için güvenle içirdiğim bir ürün, zaten başka ürünü de istemedi, bir anne olarak hazırladığım devam sütünün... Detaylı Açıklama
  13. Dondu07
    5/5,
    "Annelerin ve bebeklerin en iyi yardımcısı"
    Uzun zamandır cevremdekilerin ve bizim kullandığımız ürün. Başarılı, adı üstünde GOLD ANNE sütünden sonra gaz yapmayan en iyi ürün diyebilirim. Kullanılır, kolay bulunuyor kaliteli iyi ürün. Kullanmayanların bebeklerine denemelerini tavsiye... Detaylı Açıklama
    Pankgirl bunu beğendi.
  14. Kuyum
    5/5,
    "Mükemmel"
    Her daim çocuğum mutlu oldu bu mama sayesinde o mutlu oldukça bizde anne baba olarak mutlu olduk. Sindirimi çok kolay olduğundan bu mamayı kullanmaya başladığımızdan beri hep hızurlu gaz sancısı olmadan geçirdik aylarımızı çok teşekkürler böyle... Detaylı Açıklama
  15. zms rainbow
    5/5,
    "bebelaaaac ❤❤❤"
    1guvenilir 2 heryerde bulunuyor 3 gaz yapmiyor 4 ee daha ne olsunnnnn ❤❤ gercekten ginul rahatligiyla kullanbilirsiniz , buz cok memnun kalmistik .. bu sefer kizim icin almadim bir tanidigimin cocugu icin siparis verdim bundan sinra onun da... Detaylı Açıklama
    Kuyum bunu beğendi.
  16. smlylkly
    5/5,
    "Yeni doğan hemşiresi nin önerisi"
    Gaz yapmayan besleyici süper ürün, annelerin güvenle kullanacagı bir ürün, her aya uygun ürün mevcut mükemmel süperrr. ..................... ..... ........... ......... .................. .................. .................. ..................... Detaylı Açıklama
    Kuyum bunu beğendi.
  17. boldergirl
    5/5,
    "Bebelac Gold kurtarıcım oldu"
    Merhaba hanımlar.2 aylık bebeğim var ilk günler sütüm gelmediği için mama kullanmak zorunda kaldık.hastanede bebelac verdiler.ilk zamanlar iyiydi ama sonra gaz yapınca dr.umuzun tavsiyesi ile bebelac gold kullanmaya başladık.kızım bebelac goldu... Detaylı Açıklama
    Kuyum ve smlylkly bunu beğendi.
  18. srnerva
    5/5,
    "Kızım mutlu,bende mutluyum."
    Bebelac Gold 'dan önce denemedigim formül mama kalmamıştı.Kızım ya sevmedi yada sevip ictiklerinde gaz p ve kabızlık problemi yaşadı tabi bu durumda anne babası olarak bizi uzuyordu.Gazdan dolayı günün her saati mutsuz ve ağlayan bir bebek ve... Detaylı Açıklama
    Kuyum bunu beğendi.
  19. VeNi
    5/5,
    "En iyisi BEBELAC GOLD"
    Kızım dogduktan sonra sütümün az olması sebebiyle doktor tavsiyesiyle tanıştım bebelac gold ile ne kabızlık ne de hazımsızlık hiçbir sıkıntımız olmadı her yerde bulunan bir ürün oldugu içinde hiç stok yapma geregi duymadım hep elimin altındaydı.... Detaylı Açıklama
    Kuyum bunu beğendi.
  20. Gzmuls
    5/5,
    "BEBELAC GOLD"
    Bebeğim 2 aylık olduğunda emmek istemedi ve doktorumuzun tavsiyesiyle bebelac gold vermeye başladık. Bebeğim severek içiyir. Vitamin açısından da oldukça zengin. Tabiki ane sütünün yerini hiçbir şey tutamaz ama en azından bıraktığında olabilecek... Detaylı Açıklama
    Kuyum bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.