Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Yeni Makale Yorumları

1. Seren srnemr
    Merhaba hanimlar ekip arkadaslarina ihtiyacim var farmasi uyelik ve kayit oncelikle her ay satis yapmak zorunlulugu yok her ay siparis zorunlulugu yok kendi ihtiyaclarinizi %30 %40 indirimli almak icin bile uye olabilirsiniz surekli uyelik soz...
  2. Suslu88
    Şunu Türk halkı bir öğrenemedi. Mekik çekince karın yağları erimeyeceği gibi basen çalışıncada basen yağları erimez. Kilo vermenin tek bir metodu vardı oda harcadığınızdan daha az kalori almak. Sevgiler
  3. fitPervin
    Bence basen eritmek için kür olamaz. Ancak egzersiz ve doğru beslenme teknikleri ile bu sorun çözülebilir.
  4. koltukcuhanim
    Temmuz bitiyor bi türlü hala gidemedik
  5. ceycey85
    Ben pirinç unu maskesi yapıyorum süt ile hazır markette satılan pirinç unu ile krem kıvamına getirip karıştırıyorum yüzüme maske yapıyorum mısır unu ile süt maskesi de cilt tonunu açıyor tavsiye ederim
      esrarengizhayat bunu beğendi.
  6. guzelzayifliyorum
    Tamamen tesadüfi bir şekilde karşıma çıkan ve deneyimlediğim bir testten bahsetmek istiyorum;Dnafit genetik testi!Doğum yaptıktan sonraki 3 yıl sürekli diyetisyenler peşinde koşturdum,yıllarca hamilelik ile aldığım kilolarımı veremedim.Gittiğim...
  7. guzelzayifliyorum
    Tamamen tesadüfi bir şekilde karşıma çıkan ve deneyimlediğim bir testten bahsetmek istiyorum;Dnafit genetik testi!Doğum yaptıktan sonraki 3 yıl sürekli diyetisyenler peşinde koşturdum,yıllarca hamilelik ile aldığım kilolarımı veremedim.Gittiğim...
  8. guzelzayifliyorum
    Hayatım boyunca kilo problemleriyle savaştım.Sürekli kilo alıp kilo kaybettim hiçbir zaman tam olarak hedeflediğim sonuçlara uluşamadım.Bir çok diyetisyene gittim ve farklı beslenme programları uyguladım.Aldığım sonuçlar hep kısa zamanlı...
  9. guzelzayifliyorum
  10. Halesozluk
    yengeç burcu erkekleri fazlamı ana kuzusu oluyor, banamı öyle denk geldi acaba :) ?
  11. Halesozluk
  12. Benimdemelegimolsa
    O veya değil nolmus yani hangimiz sakız patlatıp agzimiza burnumuza yapıştırmadk
  13. esrarengizhayat
    Çörek otu yağı iyi gelir hanımlar bilginize
  14. mahidecakmak
    fatihtekı çeşitlerı hıc bır yerde bulamıyorum tavsıye ederım
  15. mahidecakmak
    erkek gıyımlerıne bence gerek yok anlamıyorum unısex kıyafetlerı
  16. mahidecakmak
  17. mahidecakmak
    18 pontun ustunu gıyemıyorum agrıdan duramıyorum
  18. mahidecakmak
  19. benim_olan
    Princler haslandıktan sonra yıkandıktan sonra tekrarmı ısıtılacak hic anlayamadm orasını
      esrarengizhayat bunu beğendi.
  20. alloraa
    hasta olan cocuklar için bence en iyisi viks ayagının altına sürülmeli ve corap giydirilmeli sonrası sabaha kalktıgında bakın birazdaha iyi görüceksiniz 7 gün uygulanmalı
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.