Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

1 Haftada 4 Kilo Verdiren Karanfil Tarçın Çayı

1_haftada_kilo_verdiren_karanfil_cayi.jpg
Kiloları hızlı vermek isteyenler ve kolay bir zayıflama yöntemi arayanlar için 1 haftada 4 kilo verdiren karanfil çayı yardımcı olacaktır....
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
4/5,
  1. Editor
    Kiloları hızlı vermek isteyenler ve kolay bir zayıflama yöntemi arayanlar için 1 haftada 4 kilo verdiren karanfil çayı yardımcı olacaktır. Bitkisel ve doğal çay tarifimiz yazımızda...

Kolay ve etkili bir çay tarifi olan karanfilli su en iyi zayıflama kürlerinden biridir. 1 haftada 3 4 kilo vermeniz mümkündür. Karanfil çayını 1 hafta boyunca her gün tüketmelisiniz. Zayıflarken vücudunuzdaki toksinlerden de arınmış olacaksınız. Gelelim doğal çay tarifimize...

karanfil_cayi_kilo_verme_zayiflama_kuru.jpg

1 Haftada 4 Kilo Verdiren Karanfil Tarçın Çayı

Malzemeler;
    • 1 çorba kaşığı karanfil
    • 1 adet çubuk tarçın
    • 1 çorba kaşığı zencefil kökü
    • 3 su bardağı su
    Hazırlanışı;
    • Malzemeleri demlikte kaynatın. Daha sonra demlenmeye bırakın.
    • Karanfil çayını sabah ve akşam 2 kere yemeklerden 30 dakika önce tüketin.
    • Bu çayı tüketirken beslenmenize dikkat edin. Tatlılardan kızartmalardan yağlı ve hamur işi gibi gıdalardan uzak durun. Güzel bir diyet listeniz var ise uygulayın.
    • Karafil çayı kürümüz metabolizmayı hızlandırır. Tokluk hissi getirir.
    • İdrar söktürücü özelliği vardır.
    • Yağ yakmak konusunda oldukça başarılıdır.
    • Zencefil ile bölgesel zayıflamada yardımcıdır. Egzersiz şart !
    Tek Başına 5 Kilo Verdiren Zencefil Kürü için Tıklayın !
    Hızlı Zayıflatan ve Yağ Yaktıran Rezene Kürü için Tıklayın !

Pirinç Sütü ile Nasıl Kilo Verilir? Pirinç Sütü Tarifi için Tıklayın !

Makaleyi Paylaş

damlaylmn bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. gponcik
    Bence en iyisi aç karnına sabah içilen ceviz suyu ama buda denemeye değer gibi :)
    1. safi.naz
      Ceviz suyunu kullandınız galiba. Herkeste aynı olmayabilit ama Ne kadar zamanda ne kadarr kilo verdiniz?
  2. aycagul76
    resmen ımkansız, boyle bırsey mumkun degıl bır kere
  3. pekcanata0618
    tarçının fazlası zarar mı bilmiyorum ama ben genelde toz tarçını toz zencefili maydonoz ve limonu karıştırıp 2 fincanlık kadar demleyip sabah 10 arasında ve akşam 9 arasında içiyorum zararını da pek görmedim inşallah da görmem..
  4. krczynpp
    Hazır yaza giriyorken bu tarifi deneyeceğim, teşekkürler :)
  5. heybenpinar
    Arkadaşlarım selam, ben şu an hamileyim acaba doğumdan sonra karnımın erimesi için bu kürü uygulasam emzirme döneminde bebeğime bir zararı olur mu?
  6. Desal
    Gerçekten deneyen warmı hanımlar ?
  7. Lucce
    Emziren anneler de içebilir mi?
  8. dilarabalci
    Kışın ben karanfil çayı içmeye çalışıyordum. Kış mevsiminde daha güzel oluyor. Yazın ağır geliyor bana.
  9. BaharGulsen
    ben limon da ekliyorum tadının keskinliğini düşürüyor. kesinlikle tavsiye. göbeğim 2 haftada çekildi resmen
      pekcanata0618 ve dilarabalci bunu beğendi.
  10. HaticeKerigan
    çubuk tarçın yerine toz tarçını kullanın daha iyi olur.. hem direk bünyeye girer hem de uğraşmamış olursunuz.
    1. Desal
      Toz tarçını günlük bir çay kaşığını geçmemelisiniz. Kalıtsal hastalıklara neden oluyor. Sonuçta bir ağaç ham maddesi
      pekcanata0618 bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.