Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

2017-2018 Zemin Döşemeleri

zemin_dosemeleri (2).jpg
Evlerdeki aydınlığı yansıtan en önemli noktalardan biri olan yer döşemelerinde son yılların modasında neler var. 2017-2018 zemin döşemelerinde en...
Yazar Puanı:
4/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. Editor
    Ev ya da ofislerde kullanılan zemin döşemesi kullanım ve dekorasyon açısından önemlidir. Odanın ısı dengesinin korunması, aydınlık bir etki yarabilmesi için doğru zemin döşemelerini tercih etmelisiniz. Ev dekorasyonunda değişen renkler ve mobilyaların yanı sıra zeminde önem kazanıyor.

Zemin için taş ya da parke kullanmayı düşünüyorsanız fonksiyonel olan seçimi yapmalısınız. Evlerde taş zemin kullanmak ısınma sorunlarına neden olabilir. Mutfaklarda ise nemli havanın ahşap içerikli parkelere zarar vermesini engellemiş olursunuz. Aydınlık bir ev ortamını için yeri tamamen kaplayan açık renkli düz seçimler yapabilirsiniz.

zemin_dosemeleri (1).jpg

Özellikle parke seçimlerinde ısı izolasyonu sağlayan ve rutubeti önleyen seçimler sizin için ideal olacaktır. Renk seçimlerinde son yıllarda moda olan açık renkleri tercih edebilirsiniz. Taş zemin isteyen kişiler için ise halı motifleri ile döşenmiş zeminler farklı ve hoş bir görsel bütünlük oluşturabilir.

Doğal malzemelerden oluşan seçimler son dönemde popüler hale geldi. Tamamen doğal ahşaptan oluşan modelleri tercih edebilirsiniz. Zemin seçiminde evin dekorasyonu dikkate almayı unutmayın. Uzun yıllar boyunca kullanacağınız için doğru seçimlerde bulunmaya özen gösterin.

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. semasemavi
    sizin yazınızı okuduktan sonra biraz araştırma yaptım ve şöyle bir makaleyle karşılaştım. Burada da güzel fikirler var gibi. ''https://dekoroneri.com/zemin-parke-rengine-gore-dekorasyon-fikirleri '' yalnız hala çok kararsızım. Şuanda evimde tadilat yaptırıyorum parkeleri yenileyeceğim ama ne tür bir parke seçmeliyim rengi nasıl olmalı bilemiyorum. Salon takımım beyaz tonlarda koltuklarımı ön plana çıkaran bişeyler olsun istiyorum fakat yatak odam da aksine koyu tonlarda. salona ayrı parke, yatak odasına ayrı parke de olamayacağına göre :KK35: sizce ne yapmalıyım ?
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.