Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

2017 Sonbaharının Trend Renkleri Neler?

sonbaharin-trend-olan-renkleri-1.png
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. BenNese
    2017 sonbaharının trend renklerini görmedim, duymadım, bilmiyorum demeyin hanımlar açıklıyoruz!

Yaz sezonundan sonra yeni bir sezona giriş yaptığımıza göre artık yazlık formattan çıkmalı ve sonbahara ayak uydurmalıyız. Bu sezona açılışı sonbaharın trend renklerini öğrenerek başlayabiliriz. Kıyafetten, ayakkabıya, aksesuardan birçok ayrıntıya kadar kullanacağınız renkleri sonbahara ayak uydurarak seçin.

Kadınlar Kulübü olarak bu konuda fikir verecek güzel bir yazı derledik. Haydi bakalım hanımlar güzelliğe ve şıklığa bir adım daha yaklaştıran renklerle tanışın!

Kırmızı

Her mevsiminin vazgeçilmez renkleri arasında yer alan kırmızı bu sonbaharın ilk trend renklerinden biri. Sonbaharın yaza göre kasvetli havasında bu kırmızı coşkunuzu arttırmaya yetecek. Kendine güvenen kadınların rengi olan kırmızı moda haftalarından boy göstermeye başladığı günden bu yana sonbahara ilham verdi.
    sonbaharin-trend-olan-renkleri-3.jpg

Açık Pembe

Çocukluğu anımsatan bu ton moda tutkunlarının vazgeçemediği renkler arasında yer alıyor. Naif yapısıyla bluzlarınıza, pantolonlarınıza ya da mini ceketlerinize canlılık katan açık pembe bu sonbaharda enerjinizin artmasını sağlayacak.
    sonbaharin-trend-olan-renkleri-4.jpg

Açık Kahve

Kabul edelim sonbahar tonlarının ta kendisi! Bu renk bu sonbaharın trend olmaya aday renkleri arasında yer alıyor. Çevrenizde bu açık kahve renkte giysilerle dolaşanları görürseniz şaşırmayın deriz! Mevsime son derece ayak uyduran bu renk bu sonbaharda sizin de tercihiniz olabilir.
    sonbaharin-trend-olan-renkleri-5.jpg

Solmuş Yaprak Rengi

Sonbaharın asıl ana renklerinden biri olarak olarak kabul gören solmuş yaprak rengini bu sezon çok göreceğiz. Özellikle kabanlarda oldukça hoş duruyor. Neden mi solmuş yaprak rengi? Renginin adeta daldan düşen yaprağı andırıyor olması.
    sonbaharin-trend-olan-renkleri-2.jpg
    Sizin favoriniz hangi renk?

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.