Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

2018 Ev Dekorasyonu Renkleri

2018_Ev_dekorasyonu_renkleri.jpg
2018 yılında ev mobilyalarında ve tasarımlarında karşımıza en çok çıkacak olan renkleri sıraladık. 2018 ev dekorasyonu renkleri nelerdir? Bu yılın...
Yazar Puanı:
4/5,
 1. Editor
  Her yıl yenilenen dekorasyon modasında bu yılda değişiklikler olacak. Son yıllarda popüler hale gelen pastel tonlar kullanılmaya devam ederken net geçişleri sevenler için koyu renkli tonlarda yer alıyor. Bu yıl evlerde en çok göreceğimiz renkleri hazırladık. Evinde değişiklik yapmak isteyenler için en moda dekorasyon renkleri.

  2018 Ev Dekorasyon Renkleri

  kirmizi.jpg


  Kırmızı

  Koyu kırmızı ve bordo renkleri 2018 yılı tasarımlarının en popüler renkleri olmaya aday oluyor. Salon ve oturma gruplarında kırmızı rengi kullanabilirsiniz. Kırmızının birkaç tonunu bir araya getirebilirsiniz.

  Bakır Tonları

  Evinizde kullanmak isteyeceğiniz diğer renklerden biri de bakır tonları olabilir. Mobilyaların dışında aksesuar seçimleriniz ve perde detaylarınızda bakır tonlarına ağırlık verebilirsiniz.

  Lacivert

  En sık kullanılan renklerden biri olan lacivert tüm ev dekorasyonu için uygun bir renk oluyor. Çabuk kirlenmemesi ve temizlenme kolaylığı ile çocuklu evler için tercih nedeni oluyor. Halı ve koltuklarda lacivert modası devam ediyor.

  gri.jpg

  Gri

  Gri ev tasarımlarında bu yıl altın çağını yaşıyor. Gri perde ve koltuklar ile evinizde bütünlük yaratabilirsiniz. Duvar renklerinizde gri kullanabilirsiniz.

  2018_Ev_dekorasyonu_renkleri.jpg

  Hardal Sarısı

  Işığı yansıtması ve enerji vermesi ile salon dekorasyonlarında hardal sarısı bir parça bulundurabilirsiniz. Koltuk minderlerinizi hardal sarısı tercih edebilirsiniz.

  su_yesili.jpg

  Su Yeşili


  Aydınlık ve ferah bir ortam yaratabilmek için yatak odası, mutfak ve salon dekorasyonlarınızda yeşilin rahatlatıcı etkisinden yararlanabilirsiniz. Evinizde su yeşilini yoğun olarak kullanmak istemiyorsanız küçük mobilya aksesuarlarında deneyebilirsiniz.

  pastel_tonlar.jpg

  Pastel Tonları

  Son birkaç yıldır devam eden minimal ev tasarımlarının vazgeçilmez renk tercihi olan pastel tonları bu yılda varlığını devam ettiriyor. Mavi, pembe ve sarı renkleri evinizde kullanabilirsiniz. Bütünlük oluşturması açısından aynı dokudaki mobilyaları tercih edebilirsiniz.

  Aynı Rengin Farklı Tonları

  Evini dekore ederken klasik çizgilere önem veren kişiler için bir rengin birçok farklı kullanımı bu yıl karşımıza çıkıyor. Koltuk, masa ya diğer ev aksesuarlarında yakın tonlardaki tasarımlar da yer alıyor.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!