Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

2018 Kış Gelinlik Modelleri

2018_kis_gelinligi.jpg
2018 yılının ilk aylarında romantik kış düğünü yapmak isteyen gelin adayları için kışlık gelinlikler hazırladık. 2018 kış gelinlik modelleri ile...
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
4/5,
  1. Editor
    Düğün için kış aylarını tercih eden gelinler yanlış gelinlik seçimleri ile düğünlerinde üşüyebilir. Düğününüzden keyif almak için mevsime uygun doğru gelinlik modellerini seçmeniz gerekir. Hayatınızın en özel gününde doğru gelinliği seçebilmeniz için kış gelinlik modellerini hazırladık. İşte karlı havalardaki düğününüzü sıcacık geçirebileceğiniz gelinlik modelleri.

Düğün gününüzde yanınızda mutlaka kalın bir şal ya da pelerin bulundurmayı unutmayın.

2018 Kış Gelinlik Modelleri

2018_kis_gelinlik_modelleri (1).jpg 2018_kis_gelinlik_modelleri (2).jpg 2018_kis_gelinlik_modelleri (3).jpg 2018_kis_gelinlik_modelleri (4).jpg 2018_kis_gelinlik_modelleri (5).jpg 2018_kis_gelinlik_modelleri (6).jpg 2018_kis_gelinlik_modelleri (7).jpg

Ünlü Markaların Gelinlik Modelleri 2018 için Tıklayın !
    Gelinlik Trendleri 2018 için Tıklayın !
    Gelin Çiçeği Modelleri 2018 için Tıklayın !

2018 Gelinlik Ayakkabısı Modelleri için Tıklayın !

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. yaseminaxu
    Arkadaşlar bu fatihte şebnem Sönmez diye bir dolandırıcı var Lanet olsun ona verdiğim para haram olsun LÜTFEN Bu şebnem denilen şahısa ve annesine hayallerinizi kaptırmayın ❗️bildiğiniz dolandırıcılar fabrikasyon sistemiyle çalışıyorlar hayallerimi yıktılar ❗️prova dedikleri şeye üfleye püfleye gelerek sanki lütufta bulunmuş gibi davranıp psikolojik olarak sizi yıpratıyorlar sonucunda size bir çöp verilip dünyanın parasını alıyorlar. Örneğin dantelleri üst üste koyup gelinliğin iğrenç görünmesi mi dersiniz etek uçlarına saçma sapan ekli köklü başka danteller mi koymalarını dersiniz gelinliği düğün öncesi fotoğraf çekiminde bir saat giydim ve söküldü ya anlatamam size neler çektiğimi gelinliği düzelttirmek için bir o kadar daha para verdim duvak yerine bulaşık süngeri bile yapmayacağınız bir bez parçası veriyor elinize bir de arkanızdan küfür ederek sizi gönderiyor NE OLUR BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜ REZİL ETMEYİN ❗️zaten her gittiğimde bir gelinle kavga ediyorlardı burdan anlamalıydım ama basiretim bağlandı ben yandım siz yanmayın isterseniz elimde fotoğrafları var kanıtlayabilirim
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.