Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

2018 Yılbaşı Hediyesi Nasıl Seçilmelidir? Kime Ne Hediye Alınır?

2018_yilbasi_hediyeleri_aile_arkadas_sevgili.jpg
Yeni yıl akşamında sevdiklerinizi mutlu etmek için onların hoşlanacağı hediyeler alabilirsiniz. Peki 2018 yılbaşı hediyesi nasıl seçilir? Kime ne...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Yeni yıl akşamında sevdiklerinizi mutlu etmek için onların hoşlanacağı hediyeler alabilirsiniz. Peki 2018 yılbaşı hediyesi nasıl seçilir? Kime ne hediye alınır? Yılbaşı hediyesini son güne bırakmak istemeyenler için önerilerimiz var.

  2018 yılına sayılı günler kala yılbaşı akşamı planları ve neler yapılacağı düşünülmeye başlandı. Birçok insanın en zorladığı konulardan biri de aileye, sevgiliye, eşe ya da arkadaşlara ne hediye alacağı oluyor. Size bu konuda yardımcı olabilecek önerilerimiz var. Kime ne hediye alınır?

  yilbasi_2018_hediye.jpg

  Aile Hediyeleri


  Anne ya da babanız için yapacağınız hediye seçimlerinde istediği giysi ya da herhangi bir aksesuarı alabilirsiniz. Hediyelerinizin kişisel olması daha anlamlı olacaktır. Mutfak eşyası gibi doğrudan annenize almadığınız bir hediye yılbaşı için uygun olmayabilir. Kardeşlerinize hediye alırken yaş grubuna uygun olan uzun zaman kullanabileceği ve sizi hatırlayacağı bir hediye seçebilirsiniz.

  Eş ya da Sevgiliye Hediye

  Eşiniz ya da sevgiliniz için hazırladığınız bütçeye uygun bir seçim yapabilirsiniz. Hediyenizin düşük bütçeli ve el emeği olmasını istiyorsanız soğuk kış günlerinde onu ısıtan bir bere ya da atkı örebilirsiniz. Hediye seçimi için yüksek bir bütçeniz varsa onun hobilerine yönelik bir hediye seçimi yapabilirsiniz ya da birlikte gidebileceğiniz birkaç günlük kısa bir tatil satın alabilirsiniz.

  Arkadaşlara Hediye

  Sosyal çevrenizde olan ve yakın olduğunuz arkadaşlarınıza istediği bir ürünü alabilirsiniz. Yılbaşında yapacağınız hediye seçimlerinde yeni yıl temalı ürünlere yer verebilirsiniz. Kar küresi, küçük raflı bir kitaplık ya da istediği bir kazak onu mutlu edebilir.

  İş arkadaşlarınıza hediye seçimlerinizde ise daha dikkatli olmanız gerekebilir. Yakından tanımadığınız iş arkadaşınıza hediye almak için riskten uzak seçimler yapmalısınız. Kitap, masa aksesuarı ya da şık bir bardak ile onu mutlu edebilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. kararanay
  En çok da yılbaşı çekilişlerinden muzdarip kalıyoruz :KK43: Yazınızda öneri yapsaydınız çok güzel olurdu, şuradaki hediyeler gibi ......
  1. edassa
   çekilişler genelde insatagramda gezi bloğu olan kullanıcılar yapıyor ve gerçekten çok katılım oluyor. Canlı yayında açıklıyorlar kazananı. Benim takip ettiğim @birhayalinpesinde hem güzel geziyor hem de güzel çekiliş yapıyor:)