Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

2019 Dekorasyon Trendleri

2019_dekorasyon_trendleri.jpg
2019 dekorasyon trendlerinde sizlere dekoratif anlamda ilham verecek birkaç trend ürün paylaşacağız… Evinizde yenilik yapmak istiyorsanız bu...
Yazar Puanı:
4.75/5,
Kullanıcı Puanı:
4.40741/5,
  1. Editor
    2019 dekorasyon trendlerinde sizlere dekoratif anlamda ilham verecek birkaç trend ürün paylaşacağız… Evinizde yenilik yapmak istiyorsanız bu dekoratif eşyalara mutlaka göz atın…

Dresuar 2019 Modelleri
    EMİL SİYAH DRESUAR
    Modern tarzda evlerin olmazsa olmazı aynalı dresuarlar özel ölçülerinize göre evinizde yer verebilirsiniz…

Ürünün yapımında 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı ve MDF kullanılmıştır. Temizliği hafif nemli bezle

silinerek yapılır.

ALNİTAK RETRO DRESUAR

Retro tarz severler için harika bir dresuar seçimi olabilir…

Kitaplık 2019 Modelleri
    PİNKY KİTAPLIK
    Kitaplık seçimi yaparken öncelikle uzun yıllar kullanacaksanız 1.sınıf kayın ve mdf kullanılan kitaplık modelleri düşünebilirsiniz..

BROWGREEN KİTAPLIK
    [​IMG]Masa Modelleri 2019
    JARDİN MASİF MASA
    Ürünün tamamı masif kullanılarak üretilmiştir. Ölçüleri: En 80 x Genişlik 140 x Yükseklik 75 cm. Masa ayak ve üst tabla 2 koli halinde demonte gönderilir. Kurulumu kolay olup ustalık gerektirmemektedir.

Sandalye 2019 Dekoratif Modeller
    TİBER SANDALYE
    Kapitone Ve Torna İşçiliği İle Eskitilmiş Antik Cila Kullanılarak Üretilmiştir ,Kayın ağacından üretilmiştir. İstenilen Renkte Üretilebilir…

Trend Makyaj Masası Modelleri 2019
    LARİX LAKE BEYAZ MAKYAJ MASASI

Diğer Dekorasyon Mobilya Tasarımları İçin Tıklayın!

Makaleyi Paylaş

dilarabalci, gercekneydi, ulasimiz ve diğer 22 kişi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. gulsahkafkas
    Çok güzel görünüyorlar
  2. hulyaaslan016
    gerçekten muhteşem..
  3. zey8563zey
    Şahane tasarımlar... Bayıldım ambiyansa.
  4. zey8563zey
    Ahşap ağırlıklı dekorasyona sahip salona sizce nasıl bir perde olmalı? Şimdiden teşekkürler.
  5. gizem4191
    Modellerin tamamı eskiye dönüş havasında. Vintage ve retro modeller çok marjinal fakat bana göre değil.

Biraz daha modern parça olduğu için siyah dresuar hoşuma gitti.
  6. SidalTokyar
    Ahşap masa evinde yeşillik sevenler için çok şık ve sade bence. Yeşillikle çok güzel kombinlenir dekorasyonda.
  7. gamzelim080
    bayıldım hepsi birbirinden şık ama eskiye dönüş havası hissttim
      SidalTokyar bunu beğendi.
  8. figenayten
    Bu arada beyaz makyaj masasını üstündeki minik ayna ile değil, dikdörtgen ve dikey asılmış ve üzerine aplike bir taç ilave edilmiş bir ayna ile hayal ettim.. Bir öneri olarak dursun..
  9. figenayten
    Pembe markizli makyaj masası boyutları ufak, her alanda rahatlıkla değerlendirilebilir.

Jardin masif masa ile BrowGreen kitaplık gerçekten çok hoş parçalar ..

Bu arada Jardin masif masanın tabla yüzeyi mat antik beyaz ile boyanıp, mat veya kadife vernik ile cilalansa sanırım çok daha elegant duracaktır.
  10. ladytulina
    Hepsi birbirinden güzelll :KK200:
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.