Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

2019 Skinny Jean Kombinleri Kot Trendleri

Skinny_Jean_2019_Modelleri.jpg
2018 kot modası geride kaldığı bu günlerde 2019 modasında hangi modellerin yer alacağı büyük merak konusu. 2018 yılının trendleri arasında yer...
Yazar Puanı:
4.75/5,
 1. Editor
  Her mevsim giyilebilmesinin yanı sıra kolay kombin edilebilmesi kot pantolonların rahatlığının hiçbir kıyafete değişilmemesine neden olmaktadır. Her ne kadar bayanların bir dolap kot pantolonu bulunsa da her zaman yeni bir kot pantolona ihtiyaç duymalarına kaçınılmazdır. 2018 kot modası geride kaldığı bu günlerde 2019 modasında hangi modellerin yer alacağı büyük merak konusu. 2018 yılının trendleri arasında yer alan Skinny Jean modelleri için 2019 yılı da trend devam edecek görünüyor.

  [​IMG]

  Skinny Modeller 2018 Yılında Çok Beğenildi
  2018 bayan kot pantolon modelleri arasında Skinny Jean modeller büyük beğeni topladı. Her bayanın sahip olduğu Skinny Jean modeller, güzel fiziki ön plana çıkarmasının yanı sıra kolay kombinler oluşturulabilmesi nedeniyle gündelik kıyafetler modasının zirvesine oturdu. Dar pantolon modasının geldiği son nokta olan bu modeller her ne kadar 2019 yılı için rahat pantolonların modası başlayacağı düşünülse de Skinny Jean modellerin 2019 yılında da yaygın olarak kullanıldığını görmeye devam edeceğiz.

  [​IMG]

  2019 Skinny Jean Kombinleri
  2019 yılında Skinny Jean modellerin modasının devam edeceğine kesin gözüyle bakılırken 2018 kot pantolon kombinleri için aynı durumun devam edip etmeyeceği merak konusu. Skinny Jean modelleri bu yıl olduğu gibi tişört ve deri ceketlerle kombin edilmiş şekilde sıkça göreceğiz. Şüphesiz Skinny Jean modellere en çok yakışan ayakkabı türü topukludur. İnce topuklu ayakkabılarla sonbahar aylarında deri ceketle birlikte Skinny Jean kombinleri oldukça şık bir tarz oluşturacaktır. Yaz aylarında da altına önü açık ince topuklu ayakkabılarla kombin edilebilecek olan Skinny Jean modellerin üstüne en çok tişört yakışacaktır. Kısa kollu veya askılı tişörtler ile yaz aylarında şık ve rahat olmanın yolu Skinny Jeanspantolonlardan geçecektir.

  [​IMG][​IMG][​IMG]

  Pantolon seçimi ve kullanma tüyoları Tıklayın !
  Jeans Kadın Modası Tıklayın !

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!