Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

3 Günde 4 kilo Verdiren Diyet Listesi

3_gunde_4_kilo_diyet_zayiflama.jpg
Sizin için önemli bir gün yaklaşırken acil kilo verme diyeti uygulayabilirsiniz. 3 günde 4 kilo verme diyeti ile hızlı bir şekilde zayıflama...
Yazar Puanı:
4.75/5,
Kullanıcı Puanı:
5/5,
  1. Editor
    Hızlı ve kalıcı kilo vermeniz gereken özel bir günün öncesinde size yardımcı olacak bir diyet listesi arıyor olabilirsiniz. 3 günde 4 kilo vermenizi sağlayacak bir diyet listesini size sunuyoruz. Bu diyetten en iyi sonucu alabilmek ve verdiğiniz kiloların kalıcı olabilmesini sağlamak için spor yapmayı unutmayın.
    3_gunde_4_kilo_verdiren_diyet_listesi.jpg

Bu diyeti uygularken metabolizmanızı hızlandıracak bitki çayları tüketmeyi unutmayın.

1. GÜN

Sabah
    Çilek ( 15 adet )
    Yulaf ( 2 yemek kaşığı )

Öğle
    Çilek ( 15 adet )
    Yulaf ( 1 yemek kaşığı )

Ara Öğün
    Çilek ( 6 adet )

Akşam
    Çilek ( 15 adet )
    Tavuk ızgara ( 100 gram )

Ara Öğün
    Çilek ( 6 adet )

2. GÜN

Sabah
    Haşlanmış yumurta ( 1 adet )

Ara Öğün
    Ananas ( 1 dilim )

Öğle
    Haşlanmış yumurta ( 1 adet )
    Yoğurt ( 1 kase )

Ara Öğün
    Ananas ( 1 dilim )

Akşam
    Haşlanmış et ( 100 gram )
    Sebze çorbası ( 1 kase )
    Kepek ekmeği ( 1 dilim )

3. GÜN

Sabah
    Hindi füme ( 1 dilim )
    Lor peyniri ( 1 yemek kaşığı )

Öğle
    Izgara tavuk göğsü ( 100 gram )

Ara Öğün
    Ayran ( 1 bardak )

Akşam
    Mantarlı hindi sote ( 100 gram )

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. Aysel50
    Gercekten cilek fazla yenmesi alerji yapmazmi asit miktarini fazla olduvunu dusunuyorum ama ne biliyim biraz fazla cilek yenmesi
  2. Deryanuman
    Cilek yok suan ne önerirsiniz
    1. aurora3434
      Şeftali, kivi, armut, ananas, çilek, dondurulmuş kırmızı meyveler mesela vişne-frambuaz-böğürtlen bunlarin hepisini iste birbirinin yerine kullanabilirsin
      Deryanuman bunu beğendi.
    2. Deryanuman
  3. biriiicik
    Keske acikmasak :)
      fabric bunu beğendi.
    1. fabric
      keşkee :)
  4. praying angel
    çilek satışını arttırmak isteyen biri hazırladı herhalde diyet listesini. :KK70: :KK70:
      Puslu_DoLunaY, Deryanuman, Bedalizaza ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. siirzevki
    Ben Pelin Güloğlu sayesinde 1 ayda 4 kilo kadar verdim. Kendisi online diyetle beni kilolarımdan kurtardı :) İnstagramda @dytpelinguloglu
  6. Evremx
    Bence yemek önemli değil hareket çok olduktan sonra. evlenmeden önce iki tabak pilav yerdim kilo almazdim şimdi aynı yediğim gibi yiyorum 57 kilodan 74 e kadar çıktım boyum 1.64 hareket az olduğundan kilo alıyoruz. ayrıca bu diyet listesi de sağlıklı değil bence
      beyhude58 ve erasemymind bunu beğendi.
  7. pinkydaisy
    Gayet güzel paylaşım.Teşekkürler
  8. mamursevgili
    BUNU KESIN MANAV YAZMIS:)
      Puslu_DoLunaY ve Jasmin kbl bunu beğendi.
  9. esmakarasoy88
    bunu yersek kesin ölürüz heralde :)))
    sağlıklı olduğunu düşünmüyorum
    bir insan vücudu günde 2000 kalori yaktığına göre bunun yarısını mutlaka almalıyız
    yoksa vücut zayıf düşer
    benim tavsiyem bu düşük kalorili gıdalar var örneğin tv lerden de duyduğumuz ayhan ercan bey'in sattığı chiadox ürünü var mesela eşim kullandı onu kullananlarda var sanırım günde 300 kalori her yiyecekde 3 öğünde 900 kalori yapıo hadi çayı vs desen 1000 kalori desen günde 1 kg 5 günde 5 kg
    misal...

en azından biraz daha sağlıklı diye düşünüyorum
      gcm19944 bunu beğendi.
    1. mamursevgili
      arastırıcam tesekkurler
  10. mamursevgili
    ya bu nedır allahınızı seversenız :)
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.