Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Altın Süt Kilo Verdiriyor mu?

altin-sut.jpg
Etiketler:
  1. BenNese
    Mutfağınızda kolaylıkla bulacağınız malzemelerle zayıflama sütü hazırlamaya ne dersiniz hanımlar? Peki ya altın süt kilo verdiriyor mu?

Altın sütü ilk kez duymuş olabilirsiniz hanımlar! Altın süt mucizesiyle fazla kilolarınızdan kısa sürede kurtulabilmeniz mümkün. Altı süt içerdiği baharatlar sayesinde metabolizmanızı hızlandırıyor ve daha kolay kilo vermenizi sağlıyor.

Tabi tek başına altın süt yeterli değil bilesiniz. Bu kürü içtiğinizde aynı zamanda bolca su da tüketmeniz gerekir. İyice merak ettik değil mi? Haydi bakalım kilo verdiren altın süt nasıl yapılıyor birlikte göz atalım..

Altın Süt Nasıl Yapılıyor?

Aşağıdaki malzemelerle yapacağınız altın sütle kilo vermeye odaklanın!

Malzemeler;

1 su bardağı süt
    1 çay kaşığı toz zerdeçal
    1 çay kaşığı toz tarçın
    1 çay kaşığı zencefil
    1 çay kaşığı süzme bal
    1 çay kaşığı tane karabiber

Hazırlanışı;

Bal haricindeki tüm malzemeleri kısık ateşe alın kaynayana kadar kaynatın. Hazırladığınız altın sütünüzü fincana alın ve ılımasını bekleyin. Daha sonra balını ekleyip içebilirsiniz. Afiyet olsun!

Not;

Zayıflama etkili altın sütü günde 1 kez için. Zayıflayana kadar içebilirsiniz. Özellikle yatmadan önce içerseniz daha etkili olur.

Altın süt kilo vermeye yardımcı olmasının yanında cilt yenileyici özelliğe sahip.
    Altın sütü denediniz mi?

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. ebruli-123
    tadinin cok hos oldugunu dusunmuyorum ama faydali gorunuyor
  2. Haybinses
    İnternette okuduğum kadarıyla cok faydalı.Iki gündür içiyorum.Gozlemlerimi aktarırım.
      Mgsim bunu beğendi.
    1. Mgsim
      Tadı nasıl ? Zerdeçalı acı diye biliyorum . Karabiber ve zencefil helede 1er çay kaşığı.. düşüneniyorum nasıl olur
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.