Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Anneanne Saç Uzatma Yöntemi Kar Suyu

Anneanne_sac_uzatma_yontemi.jpg
Geleneksel yöntemlerinden biri olan kar suyu saçı uzatır mı? Geleneksel saç uzatma yöntemi kar suyu ile bilinmeyen saç uzatma yöntemlerinden...
Yazar Puanı:
3.75/5,
  1. Editor
    Geleneksel yöntemlerinden biri olan kar suyu saçı uzatır mı? Geleneksel saç uzatma yöntemi kar suyu ile bilinmeyen saç uzatma yöntemlerinden birine sahip olabilirsiniz. Kar suyunun saça faydaları nelerdir?

Anneanne Saç Uzatma Yöntemi Kar Suyu

Günümüzde saç uzatabilmek için birçok farklı seçenek bulunuyor. Kullanılan doğal ve hazır maskeler, saf halde satılan vitamin destekleri ile saç bakımı günümüzde kolay ulaşılabilir ürünler ile zahmetsizce yapılabilen bir işlem oluyor.

Peki eskiden kadınların saçlarının uzun ve sağlıklı olmasının nedenlerinden biri olan kar suyunun saçta kullanımını duydunuz mu? Sizin için ilginç ve farklı bir bilgi olabilecek kar suyunun saç bakımında kullanımını araştırdık.

Anneannelerin güzelleşmek için hazırladığı ve binlerce kadın tarafından kabul görmüş olan özel formülleri vardır. Kızlarına ve torunlarına miras bıraktıkları bu yöntemlerden biri de kar suyu ile saç uzatmadır. Peki kar suyu ile saç uzatma mümkün mü?

kar_suyu_sac_uzatma.jpg

Kar Suyu Nasıl Kullanılır?

Kar suyu birçok mineral içerir ve saçın güçlenmesine yardımcı olur. Kar suyu ile saçınızı uzatabilmek için ise temiz bir alandan alınmış taze kar kullanmanız gerekir. Kar yağışının üzerinden birkaç saat geçmeden bir kabın içerisine kar doldurun ve oda sıcaklığında erimesini bekleyin. Bu su ile saçlarınızı düzenli olarak yıkayabilirsiniz. Soğuk olan kar suyunu saçlarınızın durulama suyuna eklediğinizde saçların daha canlı görünmesini sağlayabilir.

Sizde kar suyu ile saç uzatma yöntemini denediyseniz tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. MMerve hira emir
    Hem uzanıyor hem dökülüyor ikinci çocuğum oldu anneyi tanımaya başladğı zaman dökülür diyorlar hem gürleştirmeli hem uzatmalı bana o lazım
      huyumkurusun bunu beğendi.
    1. huyumkurusun
      biz de de bebek yüzüne gülünce dökülür derler ben bioxcin sampuan kullanıyorum ilk hafta aşırı doktü ama o sampuanı kullanmasaydım gene dökülecekti çünkü onlar tutunamayan kökü çürümüş tellerdi sampuan sadece işlemi hızlandırdı şu an hem acayip çok saç cıktı hem uzama parlama ve kalitesi arttı daha ikinci şisemi bu gun actim ama tavsiye ederim bir de beslenmene dikkat et ertesi gün hapı iğnesi v.s kullaniyorsan hormonların alt üst oluyor o döküyor
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.