Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Asetonsuz oje çıkarma

asetonsuz_oje_cikarma.jpg
Evde aseton bittiyse ve sizin acilen ojenizi çıkarmanız gerekiyorsa bir önerimiz var. Asetonsuz oje çıkarma ve kolay oje çıkarmanın püf...
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
3.5/5,
  1. Editor
    Aseton içerisinde birçok güçlü kimyasal barındırır. Bu kimyasalların cildiniz ile temas etmesini istemiyorsanız sizin için bir önerimiz var. Cilt rahatsızlığı olan kişilerinde uygulayabileceği bu yöntem ile evde kendi doğal asetonunuzu yapabilirsiniz.

Ev Yapımı Aseton

Yarım limon suyu

1 tatlı kaşığı diş macunu

evde_oje_cikarma.jpg

Uygulanması

Ellerinizi ılık su ile yıkayın ve kurulayın.

Tırnak çevrenize yağlı nemlendirici uygulayın.

Limon suyu ve diş macununu bir kasede karıştırın ve tırnaklarınızın üzerine sürün.

Kullanılmayan bir diş fırçası ile tırnaklarınızı ovun. Çok sert hareketler yerine dairesel bir şekilde ovabilirsiniz.

Ojelerinizi tamamen çıkardıktan sonra ellerinizi yıkayın ve tekrar nemlendirici uygulayın.

Makaleyi Paylaş

AsTaLaVisTas ve Ausencia bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. Rapunzel86
    Ay her konunun altında bu fotoyu görüyorum yemin ederim midem bulandi
      hayallperisi, Durubeyaz16 ve gizem4191 bunu beğendi.
    1. MineKahramann
      ahahhahah gerçekten ben de senin gibi düşünüyorum her yerde nerdeyse
      Rapunzel86 bunu beğendi.
  2. ince bilek
    Denemek lazım. Oje kullanmam ama merak ettim yinede.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.