Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Aşık Olunacak Kadın

asik_olunacak_kadin.jpg
Sevdiğiniz ya da hoşlandığınız insanın size aşık olması için neler yapabilirsiniz. Aşık olunacak kadın kimdir? Nasıl özellikleri vardır?
Yazar Puanı:
3.75/5,
Kullanıcı Puanı:
3.5/5,
 1. Editor
  Aşık olduğunuz erkeğin size aşık olması için dikkat etmeniz gereken adımlar vardır. Uzun bir ilişkinin olmazsa olmazı olan aşk ilişkileri hakkında sizin için birkaç püf noktası hazırladık. Onu kendinize aşık etmek için bu kuralları unutmamanızda fayda olacaktır.

  Gülümseme

  Erkekler yaşam enerjisi ile dolu olan bir kadının iyi bir anne olacağına programlanmışlardır. Yüzünüzden gülümseme eksik olmadığında o kişinin size yaklaşması daha kolay olacaktır.

  Ses Tonu

  Tüm konuşmada ses tonunuzun tek düze olması karşınızdaki kişinin bir süre sonra ilgisinin azalmasına neden olabilir. Konuşmanın gidişatına göre ses tonunuzda yükseltme yapabilirsiniz.

  Kendini Sevmek

  Burada dikkat etmeniz gereken aslında kişinin kendisi ile barışık olabilmesidir. Karşınızdaki kişinin de sizi sevmesini istiyorsanız ilk olarak kendinizi sevmeyi öğrenmelisiniz.

  Gözler

  Sıcak ve umut dolu bakan gözler erkekler için son derece çekicidir. Duygularınızı gözlerinizle ifade edebilmelisiniz.

  Pozitif Olmak

  Kadın ya da erkek fark etmeksizin yanında her zaman olumlu enerjiye sahip birilerini ister. Hayata karşı pozitif bakabilmeyi öğrendiğinizde birçok insanın dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!