Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Asla Yapmamanız Gereken Moda Hataları

ayakkabi.jpg
Modaya uygun olarak giyinmek size uygun olmayan giysileri seçmek değildir. Asla yapmamanız gereken moda hataları nelerdir? Şık görünebilmek için...
Yazar Puanı:
3.5/5,
 1. Editor
  Modaya uygun olarak giyinmek size uygun olmayan giysileri seçmek değildir. Asla yapmamanız gereken moda hataları nelerdir? Şık görünebilmek için moda hakkında bilmeniz gereken önemli bilgiler var.

  Moda dünyasında şık olabilmek için üzerinizdeki giysilerin kaliteli ve sizin için dikilmiş izlenimi yaratması gerekir. Küçük bedenler ya da abartılı ve yersiz takı seçimleri kaliteli olan giysilerinizin kötü görünmesine neden olabilir.

  Yapmamanız Gereken Moda Hataları

  kalitesiz_kumas_giyinmek.jpg


  Kalitesiz Kumaşlar

  Şık görünebilmek için giysinizin üzerinizde iyi durması gerekir. Kalitesiz kumaşlar vücudunuzda memnun olmadığınız alanların dikkat çekmesine neden olacaktır.

  taki.jpg

  Takı

  Takılar kıyafetleri süsleyen ve daha şık görünmenizi sağlayan önemli detaylardır ancak bilmeniz gerekenler var. Kıyafetiniz ile uyumlu olmayan ve abartılı takılar önemli moda hatalarından biridir.

  ayakkabi.jpg

  Ayakkabı

  Mevsime uygun olmayan ayakkabılar ya da yürüyemeyeceğiniz kadar yüksek ayakkabılar sizi şık olmaktan çok uzak bir noktaya götürebilir.

  ucuda_uygun_giyinmemek.jpg

  Vücuda Uygun Giyinmemek

  Vücut tipinize uygun giyim ve doğru kıyafet seçimleri yapmanız gerekir. Örneğin geniş kalçanızı gizlemeden yapılan seçimler kilolu görünmenize neden olabilir.

  dogru_ic_camasiri_secimi.jpeg

  Doğru Çamaşırı Seçmemek


  İç çamaşırları giysinizin daha iyi görünmesine yardımcı olur. İnce giysilerden belli olan çamaşırlardan uzak durmalısınız.

  kucuk_beden_giyinmek_moda_hatasi.jpg

  Küçük Beden Giyinmek


  Pantolon seçimlerinde en sık yapılan hatalardan biri olan küçük ve çok dar pantolonlardan uzak durmalısınız. Göbek ve bel çevrenizde çıkıntı olmasına neden olabilir.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!