Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Aurası Yüksek Kadın Kimdir?

aurasi_yuksek_kadin.jpg
Girdiği ortama yüksek enerji getiren, çok güzel olmasa da dikkat çekmeyi başaran kadınlar için söylenir. Peki ayrıntılı olarak baktığımızda aurası...
Yazar Puanı:
4/5,
Kullanıcı Puanı:
4.5/5,
 1. Editor
  Çevresine yaydığı doğal bir ışık olan kadınlardır. Gülüşleri, ses tonları kendilerinden emin tavırları ile dikkat çekmeyi başarırlar. Fiziksel olarak çok güzel olmak zorunda değildirler. Ortalama bir güzellik ile çok daha güzel olan kadınlardan daha fazla ilgiyi üzerlerine çekebilirler.

  Aurası yüksek kadınlar hayata bağlıdır. Onları çoğu zaman gülümseyerek görürsünüz. Güven veren konuşmaları ve davranışları vardır. Birçoğunun bilgi düzeyi yüksek olduğu için yanlarında sıkılmanız mümkün değildir. Tecrübenin verdiği bir güvenleri vardır.

  Aurası yüksek insanlar bu özelliğini doğuştan getirir. Günümüzde sadece güzelliğin eski öneminde olmadığını göz önüne aldığımızda şimdi aurası yüksek ve özgüven sahibi kadınların dönemi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

  Bu kadınlar aynı zamanda gelişmiş bir adalet duygusuna ve vicdana sahiptirler. Kimsenin onlara ve sevdiklerine adaletsiz davranmasına izin vermezler. Tanıştığınızdan itibaren onlara güven duymaya başlarsınız. Hayatınızda her zaman dost, sevgili ya da eş olarak bulunmasını istersiniz. Onlarla hem eğlenebilir hem de ciddi konuları rahatlıkla konuşabilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

  Payzin ve Mune bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. Mune
  Son zamanlarda birçok kadının aradığı cevap, nedir bu aura?
  Aslında paranormal bir terim, vücuttan yayılarak tesiri altına aldığı söylenen elektromanyetik güç, hepimizde vardır da ne kadar açığa vurabiliyoruz asıl mesele bu:))

   Miyav_su bunu beğendi.
  1. Önceki cevapları gör...
  2. Mune
   @Miyav_su paranormal olaylarla pek ilgilenmem, fazla bilgim de yok ama hepimizde bir aura olduğunu biliyorum, tüm canlılarda su, hava, toprak gibi elementler olduğu gibi enerji de var çünkü, aura insanın özgüveni ve kişiliğine göre pozitif veya negatif enerjiye döner, belki çok bilinçsizce bir yorum katmış oluyorum bu duruma ama bana kalırsa insanların yaşama, dünyaya bakış açısıyla doğru orantılı, auranızı nasıl dışa vurduğunuza bağlı.
   Miyav_su bunu beğendi.
  3. Miyav_su
   Doğru bende size katılıyorum abla biz nasıl olursak olaylar o şekilde ilerliyor
   Mune bunu beğendi.
  4. Mune
   Hepimizin yaydığı çekim gücü ya iter ya çeker :))) sürekli gülen gözlerle bakan, samimi, sıcak enerjik birine aurası yüksek, somurtan, her olaydan kötü yanları bulup çıkartan, hep olumsuz bakan, yüzü gülmeyene de itici diyoruz, halbuki ikisininde yaydığı aura ama :)))