Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Bandana ile neler yapılabilir?

bandana_ile_neler_yapilabilir (4).jpg
Elinizdeki tek renk ya da desenli küçük bir bandana ile neler yapılabilir? Şıklığınızı tamamlayacak birkaç modeli sizin için hazırladık.
Etiketler:
Yazar Puanı:
3.5/5,
Kullanıcı Puanı:
3/5,
  1. Editor
    Bir bandana ile neler yapılabilir?
    Bandana bağlamayı seviyorsanız ya da hiç denemediyseniz bu yazıya mutlaka göz atmalısınız. Sadece bir bandana ile giysilerinizi çok daha şık gösterebilirsiniz. Saçınızın istediğiniz gibi olmadığı günlerde uzun bir çaba göstermeden istediğiniz gibi saç aksesuarı olarak kullanabilirsiniz. Bandana seçerken en sık kullanılan kırmızı ve lacivert aldığınızda birçok kıyafet ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

İşte Tek Bandana İle Yapabilecekleriniz...

bandana_ile_neler_yapilabilir (1).jpg bandana_ile_neler_yapilabilir (1).png bandana_ile_neler_yapilabilir (2).jpg bandana_ile_neler_yapilabilir (3).jpg bandana_ile_neler_yapilabilir (4).jpg bandana_ile_neler_yapilabilir (5).jpg bandana_ile_neler_yapilabilir (6).jpg bandana_ile_neler_yapilabilir (7).jpg bandana_ile_neler_yapilabilir (8).jpg bandana_ile_neler_yapilabilir (9).jpg bandana_ile_neler_yapilabilir (10).jpg

Makaleyi Paylaş

svgsyhn, Moonlover ve gazelim_24 bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. ksknhil
    çok güzel görünüyorlar umarım yapabilirim
  2. Tatlidelikizzz
    Topuz da güzel durmuş
  3. biriiicik
    Bildigimiz kullanma sekilleri bunlar. farkli birsey goremedim
  4. Mi_a
    Nerde satılıyo ki bunlar
    1. biriiicik
      Taki toka satan yerlerde rahatlikla bulursn pazarda bile var :KK70:
    2. Mi_a
      Ben çarşıya pazara çıkamıyorum ancak internetten alabiliyorum.
      sağol yinede cevap verdiğin için.
  5. ayfer2017
    Hepsi çok güzel teşekkürler
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.