Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Basen Eritme Kürü ve Basen Eritme Hareketleri Egzersizleri Kilo Verme

bacak_acma_basen_eritme.jpg
Yaz ayları yaklaşırken kışın göbek, bel ve basen bölgesindeki yağlardan kurtulabilmeniz için önerilerimiz var. Basen eritme kürü ve basen eritme...
Yazar Puanı:
4.5/5,
Kullanıcı Puanı:
4/5,
  1. Editor
    Yaz ayları yaklaşırken kışın göbek, bel ve basen bölgesindeki yağlardan kurtulabilmeniz için önerilerimiz var. Basen eritme kürü ve basen eritme hareketleri ile kilo verebilirsiniz. Sıkılaşmanızı sağlayacak bu egzersizleri deneyebilirsiniz.

Basen Eritme Kürü ve Basen Eritme Hareketleri

Göbek, bel çevresi ve basen bölgenizdeki yağlardan kurtulmak için önerilerimiz var. Giysilerinizi korse kullanmadan özgürce giyebilmenizi sağlayacak bu egzersizleri ve sizin için hazırladığımız kürü deneyebilirsiniz.

Basen Eritme Hareketleri Egzersizleri

basen_eritme_hareketleri_bacak_cekme.jpg

Bacak Çekme

Bacaklarınızı 10 defa iki set halinde çekin ve bırakın. Bu hareket basen bölgesindeki yağların yakılmasına yardımcı olacaktır. Bacak kaslarının sıkılaşmasını sağlar.

bacak_acma_basen_eritme.jpg

Bacak Açma

Bacaklarınızı omuz genişliğinin iki katı ölçüde açın ve kapatın. Bu kalçanızda çıkıntı şeklinde oluşan yağların erimesini sağlar.

kalca_sikilastirma_basen_Eritme_egzersizleri.jpg

Kalça Sıkılaştırma

Kalçanızdaki yağların erimesi ve sıkılaşması için tekrarlayabileceğiniz bir harekettir. 10 defa 3 set halinde yapabilirsiniz.

yarim_sinav_cekme_gobek_eritme_basen.jpg

Yarım Şınav Pozisyonu

Kalça yağlarının yakılmasını ve kalçanızın şekillenmesine yardımcı olur. 3 set halinde 10 defa tekrar edin.

basen_eritme_kuru_zayiflama_kilo_verme.jpg

Basen Eritme Kürü Zayıflama

2 çorba kaşığı yağsız yoğurt

1 çay kaşığı pul biber

1 çay kaşığı limon suyu

Hazırlanışı ve Uygulama

Yoğurdun içine pul biber ve taze sıkılmış limon suyunu ekleyin. Buzdolabında bekletin. Günde 2 defa ana öğünlerden önce aç karnınıza tüketin. Her gün taze olarak hazırlayın. Bu kürü 15 gün uyguladıktan sonra 2 ay ara verin. Sonra tekrar başlayabilirsiniz.

Göbek ve basen yağlarından kurtulmak için yeterli miktarda su tüketin. Sağlıklı diyet ile istediğiniz sonuca kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Hızlı kilo verebilmek ve yağ yakmak için bitki çayları ile metabolizmanızın hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ek Bilgi: Şınav çekme kas yapısının güçlendirilmesini sağlar. Kasların çalışması enerji harcar ve zayıflamayı destekler. Kalp damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. Kasların güçlendirilmesini sağlar ve daha fit bir görünüm kazandırır.

Doğal Ev Yapımı Etkili Göbek Eritme Kürü Tarifi Streç Filmli Tıklayın !

Korseyle Göbek Eritme Nasıl Yapılır?

İbrahim Saraçoğlu'ndan Göbek Eriten Kür Tarifi için Tıklayın !

Solüsyonla Göbek Eritme ve Basen Yağlarını Eritme Tıklayın !

Ceviz suyu ile basen ve göbek eritme kürü için Tıklayın !

Makaleyi Paylaş

dilarabalci, nenos59, SelinnAkyazi ve diğer 10 kişi bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. BeyazOrkidem
    Kalça Sıkılaştırma

Kalçanızdaki yağların erimesi ve sıkılaşması için tekrarlayabileceğiniz bir harekettir. 10 defa 3 set halinde yapabilirsiniz.
    butun vucud erirmis kardesim öle dedi
      Berin35 bunu beğendi.
  2. NurHanim
    Uygulayıp faydasını gören var mı ?
  3. sabah sekeri
    Düzenli bir şekilde yapınca faydasını gördüm. Ama az da yedim açıkçası azim ve disiplin şart.
      Berin35 ve NurHanim bunu beğendi.
  4. turkanelif
    ben faydasını göremedim yoğurt pul biber karışımının egzersiz ve diyetle bence çok daha kesin çözüm alırız :super:
  5. Badeaslan
    Zumba ile 5 kilo verdim iönceden gerçekten zorlanıyordum
  6. a-ambrosia
    Arkadaşlar ben geçen sene Jilian Michaels 30 day shared ve Çağla Şikel in selülit için yağ tarifi var YouTube da beraber uyguladim önce yağ ve streç film sonra spor ve duştan sonra masaj cookk güzel olmustu. 102 cmden bu sene 91 cm im.
    1. btlcng
      Merhaba acaba çağla şıkelın tarıfını hamıleler kullanabılır mı ? birde siz ne sıklıkla uyguladınız?
  7. Gulsahh54
    paylaşılan hareketlerle ve kürle gerçekten işe yarıyor yürüyüş diyet desteğiyle 3 haftada 5 kilo verdim.
      BeyazOrkidem bunu beğendi.
  8. Suslu88
    Şunu Türk halkı bir öğrenemedi. Mekik çekince karın yağları erimeyeceği gibi basen çalışıncada basen yağları erimez. Kilo vermenin tek bir metodu vardı oda harcadığınızdan daha az kalori almak. Sevgiler
  9. fitPervin
    Bence basen eritmek için kür olamaz. Ancak egzersiz ve doğru beslenme teknikleri ile bu sorun çözülebilir.
  10. koltukcuhanim
    Sindirim sistemine yan etkisi olmaz mı? pul biberden çok korkuyorum. :110:
    1. turkanelif
      Ben pul biber çok tüketirim hiç zararını görmedim :)
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.