Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Beden Dili Ne Diyor! Size Aşık Mı?

beden_dili.jpg
Kadınların sevildiğine ikna olmaları zordur. Öyleyse beden dili ne diyor! Size aşık mı? Sevgilinizin gözlerini okumak ister misiniz? İşte onun...
Yazar Puanı:
3/5,
Kullanıcı Puanı:
3/5,
 1. Editor
  Kadınların sevildiğini bilse de bundan daha fazla emin olmak için sevgilisinin tüm hareketlerini incelemek ister. Gözler ve beden dili yalan söylemez. Sözlerini inanmakta zorlanıyor yada emin olamıyorsanız birde hareketlerini incelemeye ne dersiniz?
  asik_mi.jpg

  Göz Bebeklerine Dikkat
  Gözleri devamlı size bakıyor olabilir ancak göz bebekleri gerçek hislerini ele verir. Göz bebekleri sevdiği insana bakarken genişliyorsa yani büyüyorsa bu sizi gerçekten sevdiğini gösterir.

  Baş
  Sizi seven biri sizle daha yakından ilgilenecektir. Özellikle kalabalık ortamlarda size başını yaklaştırarak konuşuyorsa sizi seviyor anlamını çıkarabilirsiniz.

  Eller
  Erkekler genellikle sevdikleri kadınlara dokunmak isterler. Omzunuza yada başınıza dokunmak istemeleri size yakın olmak istemeleridir.

  Ayaklar
  Bir erkek yakın olmak istediği kadına yönelik oturma eğilimdedir. Ayaklarını size doğru yönlendirmesi ise bunun göstergesidir.

  Ses Tonu
  Erkekler sevdikleri kadınlar ile konuşurken ses tonlarında da değişiklik olabilir. Normal zamana göre sesleri daha sert ve iddialı çıkabillir.

  Makaleyi Paylaş

  yaniles bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
 1. Tatlidelikizzz
 2. erasemymind
  Ya başka şehirde, sadece yazarak konuşabiliyorsak? Hah.
   Aaycaa_3458 bunu beğendi.