Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Beli daha ince gösterme sırları nelerdir?

beli_daha_ince_gosterme.jpg
1950'li yıllardan bu yana güzellik algısında ince bir bel yer alıyor. Sizde vücudunuzda daha ince ve kum saati izlenimi yaratmak mı istiyorsunuz?...
Etiketler:
Yazar Puanı:
3.5/5,
 1. Editor
  Düz bir vücuda sahip olan kadınlar ince bir bel isteyebilir. Kilo vermek ya da kilo almak bel bölgenizde büyük değişiklikler yaratmaz. İnce bir bele doğru kıyafet ve aksesuar seçerek sahip olmak ise zor değil. İşte ince bir bel izlenimi yaratmanın sırları.

  Geniş Omuzlar

  Omuzlarınız dar ise olabildiğince geniş göstermek kum saati görüntüsü yaratmanızda yardımcı olacaktır. Geniş ve fırfırlı üstleri tercih edebilirsiniz.

  Beli Vurgulayın

  Seçtiğiniz kıyafetlerde belinizi ince gösteren modelleri tercih edebilirsiniz. Bel oyuğunu belli eden uzun elbiseler size yardımcı olabilir.

  Tam Korse

  Kalça ya da göbek bölgenizi gizlemek için kullandığınız korseler aynı etkiyi bel içinde gösterebilir. Tam korse kullanmak görsel bütünlük oluşturacaktır.

  Büyük Kemer

  Büyük tokalı ve dikkati bel bölgenize çekecek modelleri tercih edebilirsiniz. Kemer seçimlerinizi koyu renklerden yana kullanın. A kesimdeki etek ve elbiseler ile daha zayıf bir görüntü oluşturabilirsiniz.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!