Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Beyaz Kıyafet Sevenlerin Bilmesi Gerekenler

beyaz-giyinmenin-yollari.jpg
 1. BenNeseLi
  Beyaz giymeyi seviyorsunuz ama nerede ve nasıl giyeceğinizi bilmiyorsanız bu önerilere bir göz atın deriz.

  Yoğun biriyseniz beyazdan uzak olun:Eğer gün içinde çok yoğun biriyseniz ve işiniz uzak bir yerde olup topu taşıma kullanıyorsanız beyaz renk bir kıyafetten uzak durun deriz. Çünkü akşam eve dönerken kıyafetiniz beyaz kalmayabilir diye düşünüyoruz. Bu nedenle koyu renkler daha iyi olacaktır.

  Ayakkabı tercihiniz önemli: Beyaz bir kıyafet giymek istiyorsunuz ama ayakkabıya karar vermediyseniz aman aman siyahtan uzak durun. Eğer giydiğiniz mevsim baharsa doğal renkler tercih etmelisiniz. Kış mevsiminde giyecekseniz siyah yerine kahverengi tercih edebilirsiniz.

  Kışın beyazın tonlarını kullanın: Beyaz renk sizin kışın bile vazgeçilmezse beyazın tonlarıyla kombin oluşturun. Yani bej, krem ya da koyu beyazı tercih edebilirsiniz.

  Beyaz elbiseyle düğüne gitmeyin: Düğüne giderken kesinlikle beyaz giymekten kaçının. Çünkü o gün gelinin günüdür ve beyaz giyecek kişi sadece odur. Bu nedenle düğünlerde beyaz giymeyi tercih etmeyin.

  Kadınlar Kulübü olarak sizlere beyaz giyinmenin birkaç püf noktasından bahsettik.

  Makaleyi Paylaş

  Mune bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!