Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Bhringaraj Yağı Hızlı Saç Uzatma Mucizesi

Bhringaraj_yag_hizli_sac_uzatma.jpg
Uzak doğudan gelen ve saçı kısa sürede uzatma konusunda yardımcı olan mucize bir bitki var. Bhringaraj yağı hızlı saç uzatma mucizesi olarak...
Yazar Puanı:
4.5/5,
 1. Editor
  Bhringaraj yağı, hindistancevizi veya susam yağı benzeri özellikler gösterir. Bu bitki dünyanın birçok yetişir. Bu yağı düzenli olarak kullanmak saçlarınızın doğal dokusunu düzeltmeye yardımcı olur. Parlaklık, hacim katar ve doğal renginin korunmasına yardımcı olur. Saç derisini nazikçe besler ve kırılmaları engeller.

  Bu yağ saç köklerini derinlemesine besler ve saç dökülmelerini de engeller.

  Bhringaraj_yagi_sac_uzatma.jpg

  Bhringaraj Yağı İle Saç Uzatma

  Eşit ölçülerde bhringaraj yağını ve susam yağını karıştırın. Saçınıza uygulayın. 30 dakika beklettikten sonra şampuan ile yıkayın. Haftada 2 defa bu uygulamayı yapabilirsiniz.

  Bhringaraj yapraklarını susam yağı ile ezip macun kıvamına getirdikten sonra saç derinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

  Bu yöntemlerin ikisi de saç uzatma konusunda size yardımcı olur. Aktardan bhringaraj yağını almadan önce içeriğini dikkatli okumalısınız. Katkı maddesi içermeyen bir yağ almak için güvendiğiniz aktarlardan alışveriş yapmalısınız.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!