Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Bir Erkeğin Hoşlandığının Kesin İşaretleri

erkek_hoslaniyor_mu.jpg
Acaba benden hoşlanıyor mu? sorusu aklınızı kurcalıyorsa ve siz emin olamıyorsanız işte anlamanın yolları. Bir erkeğin hoşlandığının kesin...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Erkekler duygularını ifade etmesi kolay olmayabilir. Sizden hoşlandığından şüphelendiğiniz biri var ancak duygularından emin olamıyorsanız en belirgin işaretlerini hazırladık. Karşınızdaki kişi size bu davranışlar ile yaklaşıyorsa sizden hoşlanıyor demektir.

  Bir Erkeğin Hoşlandığının Kesin İşaretleri

  acaba_benden_hoslaniyor_mu.jpg

  Sizi Görünce Gülümsemesi

  Sizi gördüğünde istemsizce gülümsemesi sizden hoşlandığının belirtisi olabilir. En yoğun anında bile sizi gördüğünde yüzünde gülümseme oluşuyorsa sizi görmekten çok mutlu olduğunu anlayabilirsiniz.

  Bakışlarının Size Kilitlenmesi

  Sizi görünce başka biri ile konuşuyor olsa da bakışları size doğruysa ve o an karşısındaki kişiye konsantre olmakta zorlandığını anlıyorsanız sizden kesinlikle hoşlanıyor demektir.

  Vücudunun Size Dönük Olması

  Bilinçaltını işaret eden bir davranıştır. Erkekler ilgisini çeken kadınlara tam olarak dönmek ve onu daha iyi gözlemlemek isterler.

  Dokunma İsteği

  Sizden hoşlanan biri size dokunmak ve fiziksel temas halinde olmak ister. Konuşurken kolunuza dokunması bunun en belirgin örneği olabilir.

  Ses Tonu Değişir

  Erkekler bunu çoğu zaman bilinçli yapmaz ancak ses tonunda değişiklikler olabilir. Daha net ve dikkatli konuşmaya başlar.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!