Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Burçların Aşk Uyumu

burclara_gore_ask_uyumu_kadini_erkegi_oglak_ikizler_yengec_aslan_burcu.jpg
Terazi Burcu Erkeği ve Yengeç Kadını Oğlak Kadını ve Akrep Erkeği Oğlak Kadını ve Akrep Erkeği Burçların aşk uyumu
Yazar Puanı:
4.5/5,
 1. Editor
  Hangi burçla daha iyi anlaşabileceğinize bakarak uyumlu olup olmadığınızı analiz etmeniz mümkün. Bu sayede ilişki yaşayacağınız kişiyi daha yakından tanıma fırsatı da elde edebilirsiniz. Terazi Burcu Erkeği ve Yengeç Kadını Oğlak Kadını ve Akrep Erkeği Oğlak Kadını ve Akrep Erkeği Burçların aşk uyumu

  [​IMG]

  Oğlak Kadını ve Akrep Erkeği

  Oğlak burcu kadınları özgürlüklerine düşkün olması ve inatçı halleri ile bilinirler. Akrep burcu erkeği ise oldukça kıskanç olur. Sevdiklerini sürekli sınamak ister ve adım adı takip ederler. Başlarda mutlu bir ilişki yaşansa da bu özellikler törpülenmedikçe çıtırdamalar başlayacaktır. Oğlak burcu kadını akrep burcu erkeği de kendilerinden ödün verdikleri sürece mutlu bir ilişki yaşayabilirler.

  [​IMG]

  Terazi Burcu Erkeği ve Yengeç Kadını
  Dengesizlik denildiği zaman terazi astrolojide akla gelen ilk burçlardan biridir. Her ne kadar dengeli davranmaya çalışsa da ne düşündüğünü asla çözemezsiniz. Yengeç burcu kadını ise anaç tavırları ve duygusal yapısı ile bilinir. başak burcu erkeği akrep burcu kadını için mutlu bir birliktelik zor gibi duruyor. Terazi dışarıda gezmeyi ve arkadaşları ile vakit geçirmeyi çok sever. Yengeçler ise ev burcu gibidir. Saatlerce sıkılmadan evde vakit geçirebilirler. Terazi çok fazla sahiplenmekten hoşlanmaz. Yengeçler ise aşırı sahiplenicidir.

  [​IMG]

  Aslan Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını
  Aslan burcu erkeği başak burcu kadını arasındaki uyum mükemmel olarak nitelendirilemese de mutsuz bir birliktelik söz konusu olmayacaktır. Her iki burçta aile kavramına önem verir. Aslan burcu erkeğinin sahiplenme duygusu ve maceracı yapısı başak burcu kadınını kolaylıkla etkileyebilir.

  Burçlarda aşk uyumu için Tıklayın !

  Ten uyumu olmazsa aşk olur mu? Tıklayın !

  Burçların seks uyumu için Tıklayın !

  Cinsel Uyumu Yakalamanın Yolları için Tıklayın !

  Aşkınızı Evliliğe Dönüştürebileceğiniz Burçlar için Tıklayın !

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!