Etstur.com web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden üye girişi yaparak gerçekleştirdiğin rezervasyonlarda, Voyage Belek Golf & Spa ya da Voyage Sorgun’da 5 gece 6 günlük tatil kazanacak 50 çiftten biri olma şansını yakala!​

Sürprizlerle dolu ETS Dünyası’nda yine çekiliş zamanı! Etstur.com üzerinden üye girişi yaparak gerçekleştirdiğin rezervasyonlarda, Voyage Belek Golf & Spa ya da Voyage Sorgun’da 5 gece 6 gün Ultra Her Şey Dahil, iki kişilik bir tatil kazanma şansı seni bekliyor.

50 Çifte Voyage Tatili Hediye! ETS Dünyası’nda çekilişi kazanan 50 çifti rüya gibi bir Voyage deneyimi bekliyor.
• 25 çifte Voyage Belek Golf & Spa’da 5 gece 6 gün sürecek Ultra Her Şey Dahil konaklama,
• 25 çifte Voyage Sorgun’da 5 gece 6 gün sürecek Ultra Her Şey Dahil konaklama,
• Otel-havalimanı-otel arası transfer dahil!

ETS ile Voyage Tatili Çekilişi Katılım Koşulları

· Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 20.06.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.6413 sayılı izni ile ETS ERSOY TURİSTİK SERVİSLERİ A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

· Kampanya 23.06.2018 (saat 00:01) – 15.09.2018 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

· Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, ETS Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.’ye ait; www.etstur.com internet adresinden veya Etstur mobil uygulaması üzerinden, kullanıcı adı ve şifresi ile ücretsiz giriş yaparak, toplam tutar üzerinden tüm indirimler düşüldükten sonra, tek seferde 250 TL ve katlarında ( her 250 TL için bir çekiliş hakkı); yurt içi ve yurt dışı paket tur, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu, gemi turu rezervasyon harcaması yapan üyelere çekiliş hakkı verilecektir.

· Çekiliş 20.09.2018 tarihinde, saat 11 : 00'de ETS ERSOY TURİSTİK SERVİSLERİ A.Ş Genel Müdürlüğü Toplantı Salonu, Business İstanbul C Blok 9.Kat Merdivenköy – Kadıköy – İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.

· Yapılacak çekiliş sonucunda, 25 adet, 4.500,00 TL değerinde , İki Kişilik Voyage Belek Golf&Spa Otel’de Konaklamalı Tatil Paketi: (23-28 Ekim 2018 tarihleri arasında, 5 gece 6 gün Antalya’da bulunan Voyage Belek Golf&Spa Otel’de ultra her şey dahil konaklama) ve 25 adet 3.010,00 TL değerinde İki Kişilik Voyage Sorgun Otel’de Konaklamalı Tatil Paketi: (23-28 Ekim 2018 tarihleri arasında, 5 gece 6 gün Antalya’da bulunan Voyage Sorgun Otel’de ultra her şey dahil konaklama) verilecektir.

· Seyahatler, otellerde başlar ve biter. Otellere kadar ulaşım talihlilere aittir.

· Seyahatler talihliyle birlikte 2 kişiliktir.

· Otel-havalimanı transferi Etstur tarafından sağlanacaktır.

· Seyahat ikramiyeleri nakde çevrilemez, devredilemez ve talihlinin dışında başka biri tarafından kullanılamaz.

· Kampanya ETS ERSOY TURİSTİK SERVİSLERİ A.Ş. üyelerine yöneliktir, üye girişi olmadan yapılan rezervasyonlar çekilişe dahil edilmeyecektir. * www.etstur.com internet sitesi ve Etstur mobil uygulamasına giriş ücretsizdir.

· Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

· Kampanyaya katılımlarda, ad-soyad ve telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

· Kampanya tarihleri arasında satın aldıkları hizmetleri iptal edenlerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.

· İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur.

· Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.

· Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

· ETS Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.,Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

· İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. * Çekiliş sonuçları 27.09.2018 tarihinde Hürriyet gazetesinde ve kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir.

· Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

· Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

· Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

· Çekilişe katılabilmek için konaklamanın kampanya tarihleri arasında yapılması gerekmekte olup, kampanya kapsamında çekilişe katılabilmek için, konaklama tarihlerinin 23 Haziran 2018- 15 Eylül 2018 tarihleri arasında olması, 15 Eylül 2018 tarihi itibariyle konaklamanın tamamlanmış olması gerekmektedir.

· Çekiliş katılımı için; otel ve tur konaklamalarında giriş tarihinin 15 Eylül’den önce olması gerekmektedir. Örneğin 10 Eylül girişli otel konaklaması yapan katılımcı, 17 Eylül’de çıkış yapıyorsa ilk 5 günlük tatil tutarı kadar çekişe katılım hakkı kazanacaktır.

· Yapılan rezervasyon tutarında bir değişiklik olması durumunda verilecek çekiliş hakkı da otomatik güncellenecektir. Örn: 1.000 TL’lik işlem 750 TL olarak değiştirildiğinde 1 çekiliş hakkı silinecek, ödemede +250 TL’lik artış olunca 1 çekiliş hakkı dahil edilecektir.

Kampanya 23.06.2018 (saat 00:01) – 15.09.2018 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir. www.etstur.com internet adresinden veya Etstur mobil uygulaması üzerinden, kullanıcı adı ve şifresi ile ücretsiz giriş yaparak, toplam tutar üzerinden tüm indirimler düşüldükten sonra, tek seferde 250 TL ve katlarında (her 250 TL için bir çekiliş hakkı); yurt içi ve yurt dışı paket tur, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu, gemi turu rezervasyon harcaması yapan üyelere çekiliş hakkı verilecektir. Transfer harici ulaşım giderleri talihlilere aittir.