Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Çok hızlı zayıflamak için bunları tüketin

cok_hizli_zayiflama.jpg
Zayıflamak ve fit bir görünüme kavuşabilmek için neler tüketmeniz gerekir. Çok hızlı zayıflamak için bunları tüketin. Fazlalıklardan kurtulmak...
Yazar Puanı:
3.75/5,
 1. Editor
  Zayıflamak uzun soluklu bir süreçtir. Kilo verebilmek için hem sağlıklı hem de düşük kalorili beslenme alışkanlıkları kazanmanız gerekir. Sağlıklı kilo verebilmenizi sağlayacak besin önerilerimiz var.

  Yeşil Kahve

  Yeşil kahve çekirdekleri, gastrointestinal sistemdeki şeker emilimini azaltan klorojenik asit içerir, böylece biriken katı yağlar yakılır. Dahası, bu asit karaciğerinizin metabolik aktivitesini uyarır ve daha fazla yağ yakmasına neden olur.

  Baharatlar

  Karabiber, kırmızı biber gibi baharatlar metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olur ve hızlı yağ yakmanızı sağlar. Mide rahatsızlığı olan kişilerin baharatları dikkatli tüketmesi gerekir.

  Elma

  Elma vitaminler ve antioksidan açısından zengindir, bu nedenle abdominal yağ yakmak için ideal bir gıda maddesidir. Yulaf ile birleştirip kendinize bir öğün yaratabilirsiniz.

  Muz

  Muz, potasyum, kalsiyum, magnezyum ve vitaminlerin mükemmel bir kaynağıdır. Günde bir muz kilo kaybetmenize yardımcı olabiliriz. Kendinizi aç hissettiğinizde bir muz ile açlığınız yatıştırabilirsiniz.

  Avokado

  Birçoğu bu egzotik meyveyi sadece lezzetli olduğu için değil aynı zamanda açlık hissini azaltan oleik asit içerdiği için seviyor. Buna ek olarak, lif ve tekli doymamış yağlar içerir, kilo alımını önlemeye yardımcı olur.

  Makaleyi Paylaş

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!