Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Replies on Comment by Lunya

1. Kazen
    Bunu 2 sene önce yaptık. Amacımız düzenli aralıklar ile üyelerimize ücretsiz tüp bebek imkanı sağlamaktı ve [USER=147738]@egunal[/USER] ile başladık. 10 yıldır çocuk özlemi çeken [USER=147738]@egunal[/USER] hamile kaldı, doğum yaptı. Geldi bir teşekkür yazısı yazdı ve bir daha son 2 senedir siteye hiç uğramadı. Beni bıraktığı durumamı yanayım, bir daha yüzüm yok böyle bir ricaya ona mı yanayım ?
    hamzam06, asya5560, FallenAngel ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  2. seyirdefteri
    Teskkurunu belirtmis hep kazen daha napsinki. belkide kotü biseyler yasadi giremedi. Emeginiz bosa gidermi hic hep dua ediyodur. Her dakkada yazilmazki bence
    Lunya ve mischin bunu beğendi.
  3. seyirdefteri
    Ayrica benimde transferimi yapti bülent tıraş bey. 11 gun once idrar pozitif umarim devami guzel olur. Takibimi yapan özkan aydin leylek beye ve bülent tiraş hocama sozsuz tesekkür ederim.
    Lunya bunu beğendi.
  4. Lunya
    Sanırım örnek teşkil etmesi için ilk yapılmış ama pek örnek teşkil edilmemiş gibi oldu. Mesela ben ilk kez duydum böyle birşeyi sitenin yaptığını. Yazık olmuş, hanfendi yüzünden devamı gelememiş. Bu konuda hassas olunmalıydı. Belki de 2-3 kadının daha tedavi olabilme şansı elinden alındı.
  5. seyirdefteri
    Olsun canim devam edilebilir ne varki yani her zamanda yorum yapilmazki. Hersey reklama donerse iyilik nerde kalirki.
    Eabas35 bunu beğendi.
  6. Lunya
    Bebek doğar doğmaz ayrılmış. Bu ricayi hiçbir ücret kabul etmeden Bülent beyden istemişler diye anladım. Yani site sahibinin düştüğüm duruma mı yanayım demesinden bunu anladım ben. Kusura bakmayın bir söz vardır, sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer. Bende böyle düşünürüm hep. Ha ne olabilir belki kk da bir etkinlik düzenlenerek ihtiyacı olan bir kadına bu olanak sağlanabilir. Bu iyi bir örnek teşkil ederse bir kaç kadın bundan yararlanabilir. Allah kimseyi eli boş bırakmasın :(