Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Diş Macunu Burun Küçültür Mü? Diş Macunuyla Burun Küçültme Nasıl Yapılır?

Dis_macunu_burun_kucultme_ameliyatsiz_estetik.jpg
Doğal yollarla ameliyatsız burun küçültme yöntemi arıyorsanız evde diş macunu ile burun küçültme yapabilirsiniz. Diş macunu ile burun nasıl...
Yazar Puanı:
4.75/5,
Kullanıcı Puanı:
2.28571/5,
  1. Editor
    Doğal yollarla ameliyatsız burun küçültme yöntemi arıyorsanız evde diş macunu ile burun küçültme yapabilirsiniz. Diş macunu ile burun nasıl küçültülür? Estetik ameliyata gerek kalmadan diş macunuyla burun küçültme yöntemini youtuberların gündemindeydi. Birçok youtuber ve sosyal medya fenomenleri bu yöntemi meşhur etti. Gelelim Ameliyatsız kalıcı diş macunu ile burun küçültme kremi tarifine...

Diş Macunuyla Burun Küçültme Nasıl Yapılır?

Burun küçültme ameliyatları fiyatları yüksek olduğu için insanlar alternatif çözümler arıyor. Burun küçültme egzersizleri olsun diş macunu ile burun küçültme gibi. Diş macunu ile burun küçültme ise aslında burunda olan ödemi atıyor. Bundan dolayı doğal burun küçültme işlemi olmuş oluyor.

dis_macunu_ile_nasil_burun_kucultulur.jpg

Diş Macunu Burun Küçültme Malzemeleri
    • 1 çay kaşığı öğütülmüş taze zencefil
    • 1 çay kaşığı elma sirkesi
    • 1 çay kaşığı diş macunu
    Nasıl Yapılır?

Malzemeleri karıştırın. Daha sonra burnunuzun ucuna ve kemerli bölge var ise diş fırcası ile sürün. 30 dakika bekleyin. Yüzünüzü önce elma sirkesi ile temizleyin. Daha sonra soğuk su ile yüzünüzü durulayın. Karışım cildiniz tahriş yapabilir. Tahriş olan bölge olursa soğuk su ile yıkayabilirsiniz. 18 yaş altındakilere bu yöntemi tavsiye etmiyoruz kemik gelişimi tamamlanmadığı için. Diş macunu ile burun küçültme yöntemini 10 gün boyunca uygulamanız yeterli.

ameliyatsiz_burun_kucultme_yontemi.jpg

Sizlerinde var ise doğal burun küçültme yöntemleriniz veya egzersizleriniz yorum olarak paylaşırsanız seviniriz.

Ameliyatsız burun estetiği için Tıklayın !
    Burun Estetiği Düşünüyorsanız Tıklayın !

Doğal Yolla Burun Kaldırma? Tıklayın !

Makaleyi Paylaş

Minnimini00 ve TC mutluluk bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için Kayıtlı üye olmalı ve siteye giriş yapmalısınız!
  1. Aysebilge34
    saçmalamayın kemikleri ufaltıp zayıflatıyor. o esnada burnunuza alacağınız bir darbede burun her zamanki kadar güçlü olmayacaktır. çok sağlıksız bir yöntem
      Never lose your hope ve Ezmu0810 bunu beğendi.
  2. Ahsen_84
    bunları deneyenler varmı acaba burun delikleriniz büyükse burun jimlastiği yapın bu şekilde saglığınızla oynamayın
      Never lose your hope bunu beğendi.
  3. aycagul76
    neden boyle seyler dendıklerınıze anlan veremıyorm
  4. pekcanata0618
    kemiklerin incelmesini sağlar pek bir farkın olacağını düşünmüyorum. sağlıksız bir düşünce bence.. Burnum büyük olsun ama sağlıklı olsun diye düşünüp yapmazdım.
      Never lose your hope ve hayal114 bunu beğendi.
  5. dilarabalci
    İşe yarar mı bilemedim.
  6. Arzuuu06
    Bana burun demeyin :KK43:((
      dilarabalci ve Never lose your hope bunu beğendi.
  7. whitemountain35
    Sarı kedi severseniz saçınız sarı olur, Uygulamanız gerekenleri sıralıyorum...
  8. Keriman_Durmaz
    bana biraz saçma geldi
  9. AslicanTorol
    Ya gerçekten böyle taktiklere uyan var mıdır bilmiyorum ama.. kimse inanıp yapmasın.. olası bir şey değildir..
  10. Nergizin kokusu
    Pek inandırıcı değil sanki
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.